




Стабілізатор напруги СТАБ 1.6 кВт/16 ступ. (симісторний)
Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
Симісторні стабілізатори СТАБ - це надійні пристрої, які забезпечують стабільну експлуатацію вашої електроніки та захист від стрибків напруги. Використовуючи симістори, вони гарантують точну стабілізацію напруги та зменшують витрати електроенергії. Завдяки широкому діапазону роботи та високій надійності, симісторні стабілізатори забезпечують безпечну і ефективну роботу вашої техніки.
- Симісторний стабілізатор – це найефективніший та найнадійніший варіант серед інших типів пристроїв
- Безшумний (не має рухомих частин в своїй конструкції)
- Висока точність вихідної напруги до 3 %
- Передбачає 16 ступенів стабілізації
- Портативний
- Звукова індикація (попередження у випадку аварії)
- Універсальне кріплення (для стін або підлоги)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Промавтоматика |
| Країна виробник | Україна |
| Тип стабілізатора | Симісторний |
| Кількість фаз | 1 |
| Мінімальна вхідна напруга | 150 В |
| Максимальна вхідна напруга | 270 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 1.6 кВт |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 284 мм |
| Висота | 192 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Вага | 4.2 кг |
| Захист та умови експлуатації | |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перепадів напруги | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Індикація режиму роботи | Так |
| Тип індикації | Світлодіодна |
| Тип монтажу | Підлоговий/Навісний |
- Ціна: 5 940 ₴
