




Стабілізатор напруги СТАБ 0,25 кВт/16 ступ. (релейний)
Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
Релейні стабілізатори СТАБ функціонують на базі електромеханічного реле, які вмикаються або вимикаються в залежності від напруги в електромережі. Прилад має компактні розміри, відзначається високим ККД та економічністю. Він не змінює форму синусоїди електромережі.
- Широкий робочий діапазон від 120 до 300 Вольт
- Висока точність виходу напруги ( 4,5 %)
- Включає 16 ступенів стабілізації
- Портативний варіант
- Звукова індикація (оповіщення про аварійні ситуації)
- Універсальне кріплення (на стіну/підлогу)
<span style="font-size:14px">Огляд стабілізатора напруги Промавтоматика СТАБ 0,25 кВт в інтернет-магазині Teplodim
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Промавтоматика |
| Країна виробник | Україна |
| Тип стабілізатора | Релейний |
| Кількість фаз | 1 |
| Мінімальна вхідна напруга | 120 В |
| Максимальна вхідна напруга | 300 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 0.25 кВт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 216 мм |
| Висота | 149 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Вага | 3 кг |
| Захист та умови експлуатації | |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перепадів напруги | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Індикація режиму роботи | Так |
| Тип індикації | Світлодіодна |
| Тип монтажу | Підлоговий |
- Ціна: 2 500 ₴

