




100 л. Бойлер комбінований Tiki TGRK D PrimeCR 100V9 (для котла), тепл. 0.4 м²
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту. 
ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР В УКРАЇНІ
Комбінований водонагрівач, двоконтурний Tiki TGRK PrimeCR 100V9 на 100 літрів з мокрим теном та теплообмінником (площа 0.4 м2), для з'єднання з опалювальними системами (газовий, твердопаливний котел, електрокотел, тепловий насос). Потужність: 2000 Вт. Кількість Тенів: 1. Час нагріву (від ТЕНа): 3 г. 16 хв. Час нагріву (від теплообмінника з 15 до 35 °С): 24 хв. Монтаж: Настінний. Установка: вертикальна. Гарантія на бак - 84 міс. Країна виробництва - Сербія.
*CR - підключення до теплообмінника праворуч.
Відмінний варіант для нагріву води у будинку або квартирі з кількома точками водозабору.
Інші моделі:
✅ Бойлер комбінований Tiki TGRK L PrimeCL 100V9 - Ліве підключення до системи опалення.
Відео огляд на бойлер комбінований Tiki TGRK D PrimeCR 100V9:
Комбінований водонагрівач TGRK додатково укомплектований вбудованим трубчастим теплообмінником, що дозволяє нагрівати санітарну воду за рахунок використання тепла від інших енергетичних джерел (наприклад, системи центрального опалення, сонячного колектора або теплового насоса). Система забезпечує функціонування електронагрівача та теплообмінника як одночасно, так і окремо від різних джерел. Підведення охолоджуючої рідини в теплообмінник позначене червоним кольором, а відведення - синім.
Особливості:
- Змійовик теплообмінника розташований у верхній частині водонагрівача, спроектований для підключення до високотемпературної системи опалення (твердопаливний або газовий котел)
- Завдяки конструкції теплообмінника, розміщеного у верхній частині водонагрівача, немає потреби накопичувати гарячу воду по всьому об'єму внутрішньої ємності, натомість пристрій переходить у режим проточного водонагрівача, що забезпечує практично необмежену подачу води.
- Два джерела енергії: електричний нагрівальний елемент потужністю 2 кВт та теплообмінник можуть функціонувати як одночасно, так і окремо.
- Можливість встановлення додаткового датчика (окремої колби) температури для контролю температури води завдяки автоматизації котла.
- Можливість підключення контуру рециркуляції. Циркуляційний трубопровід гарячого водопостачання забезпечує стабільну подачу гарячої води у всіх місцях водозабору одночасно. Підключіть зворотну лінію до патрубка на верхній частині водонагрівача. Перед підключенням необхідно зняти пластикову кришку та викрутити заглушку ущільнювача на верхній стороні водонагрівача.
Технічні характеристики теплообмінника.
| Площа теплообмінника: | 0.4 м² (10.5 кВт); |
| Час нагріву від теплообмінника від 15 до 35 ° С. | 24 хв. |
| Максимальна температура: | 85 ° C |
| Під'єднання до водопроводу: | G 1/2 |
| З'єднання з теплообмінником: | G 3/4 |
| Максимальний тиск: | 6 бар |
Розміри:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tiki |
| Країна виробник | Сербія |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Комбінований |
| Потужність номінальна | 2 кВт |
| Об'єм ємності для води | 100 л |
| Максимальна температура нагріву води | 75 град. |
| Робочий тиск | 9 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Підводка | Нижня |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP20 |
| Вага | 35 кг |
| Гарантійний термін | 84 міс |
| Підключення до теплообмінника | праворуч |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Мінімальний тиск води | 0.2 бар |
| Максимальний тиск води | 9 бар |
| Магнієвий анод | Так |
| Термометр | Так |
| Дисплей | Ні |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Кількість змійовиків | 1 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 950 мм |
| Ширина | 454 мм |
| Глибина | 461 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид Теплообмінника | Змійовик |
| К-сть Теплообмінників | 1 |
- Ціна: 10 649 ₴







