




Бойлер Gorenje OGBS 100 SMV9 Сірий (сухий тен)
![]() | Придбати цей товар ви зможете всього за 11500 грн. (при замовленні через менеджера.) |
Електричний водонагрівач Gorenje OGBS 100 SMV9 S на 100 літрів із сухим ТЕНом. Потужність: 2000 Вт (1000 + 1000). Кількість ТЕНів: 2. Управління: електронне. Час нагріву (10-65 °С): 3 год. 16 хв. Добовий витрата електроенергії: 6,9 кВт. Установка: настінний/вертикальний. Гарантія: 10 років на бак, 24 міс. на електронну частину. Країна-виробник: Сербія.
Ця модель обладнана регулятором "EcoSmart", що підтримує інтелектуальний режим корекції роботи. Це особливо зручно для користувачів з регулярним графіком (щоденне приймання душу/ванни в один і той же час). Електронний регулятор зберігає всі налаштування (звички) користувача протягом 7 днів і враховує їх під час нагріву води після завершення періоду самонавчання. Використання водонагрівача в режимі "EcoSmart" дозволяє знизити споживання електроенергії до 25%.
*Виробник не надає пристрій з кабелем живлення.
g>Відео-огляд бойлера Gorenje OGBS 100 SMV9 Silver:
Переваги:
- електронний блок управління;
- кнопка увімкнення/вимкнення функції EcoSmart;
- функція захисту від легіонел;
- можливість підключення кількох водорозбірних точок;
- кнопка для регулювання температури;
- температура регулюється від 10 до 75 °C;
- системи семидіодного індикатора температури;
- захист від перегоряння тена (якщо немає води в баку);
- дані зберігаються навіть при відключенні електропостачання;
- індикатор роботи в інтелектуальному режимі;
- індикатор діагностики;
- робочий тиск 9 бар;
- емальоване покриття й магнієвий анод для запобігання корозії бака.
Розміри:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Країна виробник | Сербія |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 2 кВт |
| Об'єм ємності для води | 100 л |
| Максимальна температура нагріву води | 75 град. |
| Робочий тиск | 9 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Кубічний |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Підводка | Нижня |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP24 |
| Вага | 36 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 2 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Електронне |
| Регулювання температури | Плавна |
| Мінімальний тиск води | 0.2 бар |
| Магнієвий анод | Так |
| Дисплей | Так |
| Обмеження температури нагріву | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1125 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Глибина | 445 мм |
- Ціна: 15 000 ₴
- Спосіб упаковки: 1 шт. у коробці







