




Терморегулятор DEVIreg Smart Wi-Fi, білий
Програмований електронний терморегулятор з мультфункціями та інтелектуальним таймером DEVIreg Smart Wi-Fi

DEVIreg Smart Wi-Fi - це програмований електронний терморегулятор, який володіє багатьма функціями, включаючи інтелектуальний таймер, сенсорний екран та Wi-Fi модуль. Прилад обладнаний вбудованим датчиком температури повітря та зовнішнім датчиком температури підлоги, що підключається через дріт. Також є можливість підключення датчиків температури підлоги від інших виробників. Терморегулятор надає функцію моніторингу споживання електроенергії за період до 7, 30 днів та загалом. Він монтується у монтажну коробку.
Сенсорний дисплей терморегулятора демонструє як поточну, так і задану температуру, а також активний режим. Цей дисплей дозволяє змінювати температуру, включати або вимикати терморегулятор, а також повертатися до заводських налаштувань. Іншими функціями можна управляти дистанційно за допомогою програми DEVIsmart App на смартфоні або планшеті.
Щоб скористатися всіма можливостями терморегулятора, необхідно підключити його до Інтернету через Wi-Fi. Після підключення можна управляти наступними функціями та режимами:
- інтелектуальний таймер – прогнозування часу включення та вимкнення;
- тижневий графік;
- до п'яти комфортних періодів для кожного дня тижня;
- об'єднання терморегуляторів;
- визначення «Житлової зони» з єдиним графіком;
- блокування сенсорної панелі;
- енергозберігаюча функція «Відкрите вікно».
Переваги та особливості
- Можливість контролювати опалення з будь-якого місця і у будь-який час
- Один терморегулятор DEVIreg™ Smart може бути підключений до 10 мобільних пристроїв через DEVIsmart™ App
- За допомогою однієї програми DEVIsmart™ App можна управляти кількома приміщеннями з різними термостатами DEVIreg™ Smart
- Спосіб обміну даними з двома мобільними пристроями одночасно
- Простий та зрозумілий інтерфейс керування через сенсорний екран
- Елегантний сучасний дизайн
DEVIreg Smart підходить для систем:
- «тепла підлога» з вбудованим датчиком температури підлоги;
- повного опалення - з датчиками температури повітря і підлоги, що дозволяє контролювати температури обох;
- повного опалення тільки з одним вбудованим датчиком повітря;
- режиму реле (включення/вимкнення за розкладом, з мобільного або вручну, без контролю температури).
Технічні характеристики
| Напруга живлення | 220...240 В~ 50/60 Гц |
| Активне навантаження, макс. | 16 А, 3680 Вт (230 В) |
| Індуктивне навантаження, макс. | 1 А, cos ϕ = 0,3 (230 В) |
| Перемикач навантаження | реле, NO |
| Регулювання | широтно-імпульсна модуляція (ШІМ, PWM), цикл 20/40/60 хв |
| Діапазон регулювання | підлога: 5...35 °C (20...45 °C без перемички); повітря: 5...35 °С |
| Обмеження макс. t° підлоги | 20...35 °С (20...45 °С без перемички) |
| Підтримка мін. t° підлоги | 10...35 °C (у режимі повітря + підлога) |
| Темп. захисту від замерзання | 5...9 °C (заводське налаштування 5 °C) |
| Контакти зпідключення, макс. | 1 х 4 мм² |
| Габаритні розміри | 84 х 84 х 44 мм |
| Клас захисту | IP21 |
| Клас безпеки | || |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Devi |
| Країна виробник | Данія |
| Мінімальна температура регулювання | 5 град. |
| Максимальна температура регулювання | 45 град. |
| Вид терморегулятора | Програмований |
| Тип монтажу терморегулятора | Вбудовуваний |
| Область застосування терморегулятора | Системи опалення, Тепла підлога |
| Максимальна сила струму | 16 А |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Дисплей | Так |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Управління | Віддалений доступ |
| Бездротовий стандарт | Wi-Fi |
| Інтерфейс | Бездротовий |
| Живлення | Акумулятор |
| Колір | Білий |
| Сумісність з моделлю | C10, C20 |
- Ціна: 9 000 ₴
