



Система пом'якшення води Organic U-817 Cab Easy
Фільтр для пом'якшення води Organic U-817 Cab Easy

Фільтр для пом'якшення води Organic U-817 Cab Easy - це домашня система очищення, що має на меті видалення солей, які спричиняють жорсткість води. Він прекрасно підходить як для води, що постачається через комунальні мережі, так і для води з власних свердловин. Фільтр вирізняється своїми компактними розмірами та естетичним дизайном, працює майже безшумно. У виготовленні використовуються надійні та якісні матеріали, які стійкі до гідравлічних ударів і механічних пошкоджень.

Ця система запобігає утворенню накипу і скорочує ризик передчасних поломок побутових пристроїв, в яких використовується нагрівальний елемент, таких як посудомийні та пральні машини, бойлери, чайники, кавомашини тощо. Процес очищення ґрунтується на особливому методі іонного обміну: проходячи через спеціальне завантаження, вода віддає іони жорсткості (кальцію та магнію), отримуючи на заміну м'якші іони (натрію). Це забезпечує значне пом'якшення води – вона краще піниться, що дозволить зменшити витрати на миючі засоби. Додатково, нагрів такої води потребує значно менше електрики. Очисне завантаження, що використовується у цій моделі фільтра, є довговічним - його не потрібно змінювати протягом 7 років. Але регулярне промивання сольовим розчином є обов'язковим. Таблетована сіль зберігається у спеціальному резервуарі. Керуючий клапан автоматично активує процес промивання, спираючись на налаштування, задані користувачем. Таким чином, особливого втручання у роботу системи не потрібно, лише час від часу необхідно додавати сіль в спеціальний бак.
Особливості та переваги Organic U-817 Cab Easy:
- Продуктивність - до 1.1 м³/год
- Економія електрики, солі та води під час регенерації
- Зручне управління, можливість самостійного монтажу
- Безшумна експлуатація
- Компактні габарити
Комплектація фільтра Organic U-817 Cab Easy:
- Керуючий клапан Organic Easy з блоком живлення
- Корпус 817 з сольовим баком типу "Кабінет"
- Іонообмінна смола - 8 л
Технічні характеристики
| Organic U-817 Cab Easy | |
| Продуктивність | 0.7 - 1.1 м³/год |
| Режим роботи | безперервний, напівавтоматичний |
| Об'єм фільтруючого матеріалу | 8 л |
| Робочий тиск | від 2 до 6 бар |
| Витрата води для промивання | 150 л |
| Витрата таблетованої солі на 1 регенерацію | до 1.3 кг |
| Фільтроцикл при вихідній жорсткості 7 мг-екв/л | 1.71 м³ |
| Режим регенерації | по часу |
| Тривалість регенерації | від 80 до 120 хв |
| Електроживлення | 230 В, 50 Гц |
| Споживана потужність | 6 Вт |
| Приєднувальні розміри водопроводу (вхід/вихід) | 1" |
| Приєднувальний розмір скидання у каналізацію | 3/4" |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Organic |
| Країна виробник | Україна |
| Тип пом'якшувача води | Кабінетний |
| Підключення до водопроводу | Так |
| Використання | Для холодної води |
| Продуктивність | 1.1 куб.м/год |
| Об'єм завантаження | 8 л |
| Тип фільтруючого матеріалу | Іонообмінна смола |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Максимально допустимі параметри вихідної води | |
| Мінімальна робоча температура | 4 град. |
| Максимальна робоча температура | 30 град. |
| Мінімальний робочий тиск | 2 бар |
| Максимальний робочий тиск | 6 бар |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Приєднувальний розмір | 1" |
| Додаткові характеристики | |
| Витрата солі на регенерацію | 1.3 кг |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Споживана потужність | 6 Вт |
- Ціна: 14 300 ₴
