🔥 Акція




Система пом'якшення води Organic U-12 Classic
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр пом'якшувач води Organic U-12 Classic

Пом'якшуючий фільтр Organic U-12 Classic - це потужний колонний фільтр з незалежним баком для завантаження. Ця система ефективно усуває солі жорсткості, що робить воду більш приємною для вживання та безпечною для домашньої техніки. У цьому фільтрі впроваджено новітні технології, що забезпечують його високу ефективність та економічність.

Автоматичний клапан керування забезпечує повну автоматизацію роботи фільтра. Користувачам потрібно лише час від часу додавати сіль. Дисплей відображає всю необхідну інформацію, включаючи адреси найближчих сервісних центрів.
Особливості та переваги Organic U-12 Classic:
- Продуктивність - до 4.3 м³/год
- Економія електроенергії, солі та води під час регенерації
- Система сповіщення про необхідність обслуговування
- Безшумна експлуатація та інтеграція в "розумний дім"
- Гарантія на систему 5 років
Комплектація фільтра Organic U-12 Classic:
- Клапан керування Organic Classic з блоком живлення
- Корпус 1252 з сольовим баком на 100 літрів
- Фільтруюче завантаження Lewatit S 1567 - 62 л
Технічні характеристики
| Organic U-12 Classic | |
| Продуктивність | 3.3 - 4.3 м³/год |
| Режим роботи | автоматичний |
| Об'єм фільтруючого матеріалу | 62 л |
| Робочий тиск | від 2 до 6 бар |
| Витрати води для промивки | 500 л |
| Витрата таблетованої солі на 1 регенерацію | до 10 кг |
| Фільтроцикл при вихідній жорсткості 7 мг-екв/л | 10.6 м³ |
| Режим регенерації | за обсягом, за часом |
| Тривалість регенерації | від 80 до 120 хв |
| Електроживлення | 230 В, 50 Гц |
| Споживана потужність | 6 Вт |
| Приєднувальні розміри водопроводу (вхід/вихід) | 1" |
| Приєднувальний розмір скидання у каналізацію | 3/4" |
| Габаритні розміри | 770 х 460 х 1460 мм |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Organic |
| Країна виробник | Україна |
| Тип пом'якшувача води | Колонний |
| Підключення до водопроводу | Так |
| Використання | Для холодної води |
| Продуктивність | 4.3 куб.м/год |
| Об'єм завантаження | 62 л |
| Тип фільтруючого матеріалу | Іонообмінна смола |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Максимально допустимі параметри вихідної води | |
| Мінімальна робоча температура | 4 град. |
| Максимальна робоча температура | 30 град. |
| Мінімальний робочий тиск | 2 бар |
| Максимальний робочий тиск | 6 бар |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Приєднувальний розмір | 1" |
| Додаткові характеристики | |
| Витрата солі на регенерацію | 10 кг |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Споживана потужність | 6 Вт |
- Ціна: 40 200 ₴
