🔥 Акція




Система пом'якшення води Organic U-10 Classic
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр пом'якшувач води Organic U-10 Classic

Пом'якшуючий фільтр Organic U-10 Classic - це сучасний, високоефективний колонний фільтр, який оснащений окремим баком для завантаження. Дана система ефективно усуває солі жорсткості, що робить воду більш м'якою, безпечною для вживання та для побутової техніки. Відзначається впровадженням сучасних технологій, які сприяють її ефективності та економності.

Спеціалізований автоматичний клапан управління забезпечує повністю автоматизований процес роботи фільтра. Споживачам необхідно лише зрідка додавати сіль. Дисплей надає всю важливу інформацію, зокрема адреси найближчих сервісних центрів.
Основні особливості та переваги Organic U-10 Classic:
- Продуктивність - до 2.6 м³/год
- Економія на електроенергії, солі та воді, необхідній для регенерації
- Система оповіщення щодо необхідності сервісного обслуговування
- Безшумна робота та можливість інтеграції в систему «розумний дім»
- Гарантія на систему 5 років
Склад фільтра Organic U-10 Classic:
- Клапан управління Organic Classic з блоком живлення
- Корпус 1054 разом із сольовим баком на 100 літрів
- Фільтруюче завантаження Lewatit S 1567 - 37 л
Технічні характеристики
| Organic U-10 Classic | |
| Продуктивність | 1.9 - 2.6 м³/год |
| Режим роботи | автоматичний |
| Об'єм фільтруючого матеріалу | 37 л |
| Робочий тиск | від 2 до 6 бар |
| Витрати води для промивки | 300 л |
| Витрата таблетованої солі на 1 регенерацію | до 6 кг |
| Фільтроцикл при вихідній жорсткості 7 мг-екв/л | 6.3 м³ |
| Режим регенерації | за обсягом, за часом |
| Тривалість регенерації | від 80 до 120 хв |
| Електроживлення | 230 В, 50 Гц |
| Споживана потужність | 6 Вт |
| Приєднувальні розміри водопроводу (вхід/вихід) | 1" |
| Приєднувальний розмір скидання у каналізацію | 3/4" |
| Габаритні розміри | 660 х 400 х 1520 мм |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Organic |
| Країна виробник | Україна |
| Тип пом'якшувача води | Колонний |
| Підключення до водопроводу | Так |
| Використання | Для холодної води |
| Продуктивність | 2.6 куб.м/год |
| Об'єм завантаження | 37 л |
| Тип фільтруючого матеріалу | Іонообмінна смола |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Максимально допустимі параметри вихідної води | |
| Мінімальна робоча температура | 4 град. |
| Максимальна робоча температура | 30 град. |
| Мінімальний робочий тиск | 2 бар |
| Максимальний робочий тиск | 6 бар |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Приєднувальний розмір | 1" |
| Додаткові характеристики | |
| Витрата солі на регенерацію | 6 кг |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Споживана потужність | 6 Вт |
- Ціна: 33 600 ₴
