




Система зворотного осмосу Organic Smart Osmo 7
Фільтр зворотного осмосу з мінералізатором та біоактиватором Organic Smart Osmo 7

Organic Smart Osmo 7 - це потужна семиступінчаста система зворотного осмосу з мінералізатором та біокерамічними елементами. Використовуючи фільтр Organic Smart Osmo 7, ви отримуєте бездоганну питну воду, яка не залишає накипу у чайнику. Крім того, смак приготованих страв, чаю та кави стане значно приємнішим. У воді, видобутій за допомогою зворотного осмосу, відсутні віруси та бактерії, тому її можна вживати без кип'ятіння і використовувати для приготування дитячого харчування. Наявність мінералізатора та біоактиватора підвищує користь води для здоров'я людини.
Питний фільтр Organic Smart Osmo 7 має невеликі розміри і легко монтується під мийкою. Для виведення чистої води на мийку або стільницю встановлюється окремий компактний подвійний кран типу Модерн. Систему Organic Smart Osmo 7 можна просто модернізувати, додавши ультрафіолетову лампу за потреби.
Особливості та переваги Organic Smart Osmo 7:
- Очищення води від усіх забруднень на 99%, включаючи віруси та бактерії
- Допомагає нейтралізувати забруднення різного роду
- Система має 5 етапів очищення. Після цього вода збагачується корисними мінералами та проходить крізь картридж-біоактиватор.
- Якісний накопичувальний бак з харчового пластику з антибактеріальним покриттям
- Відмінна якість за прийнятною ціною
Ступені очищення системи зворотного осмосу Organic Smart Osmo 7:
- Перша ступінь - поліпропіленовий картридж, що усуває механічні домішки розміром до 5 мікрон, такі як пісок, глину, іржу, окалину та ін.
- Друга ступінь - картридж із активованим вугіллям, що очищує воду від хлору, хлорорганічних сполук і органічних забруднень.
- Третя ступінь - поліпропіленовий картридж, який видаляє залишкові механічні домішки до 1 мікрона.
- Четверта ступінь - мембрана General Electric (США), що пропускає лише молекули води та кисню. Всі домішки, включаючи солі жорсткості, залізо, органічні сполуки, важкі метали, нітрати, бактерії та віруси, зливаються в каналізацію. Очищена вода накопичується в баку.
- П'ята ступінь - постфільтр, що очищає воду, яка надійшла з накопичувального бака, через вугільний картридж, який усуває всі сторонні запахи та присмаки, а також коригує pH очищеної води.
- Шоста ступінь - мінералізатор, що збагачує воду корисними мінералами. Містить 5 компонентів: турмалін, кремінь, кальцит, корал, жадеїт.
- Сьома ступінь - біоактиватор води, активна вода підвищує імунітет організму, сприяє очищенню від токсинів, допомагає в схудненні та виводить вільні радикали.
П'ять ступенів очищення води забезпечують усунення всіх домішок на 99%. Шоста ступінь – інноваційний мінералізатор. Сьома ступінь – біоактиватор води.

Періодичність заміни картриджів
- Картриджі для попереднього очищення води: кожні 6 місяців
- Мембрана зворотного осмосу: 1 раз на 2-3 роки
- Постфільтр: 1 раз на рік
- Мінералізатор: 1 раз на рік
- Біоактиватор: 1 раз на рік
* - терміни заміни можуть варіюватись в залежності від якості вхідної води та обсягу споживання.
Технічні характеристики
| Organic Smart Osmo 7 | |
| Призначення | для квартири, офісу, дачі, закладів швидкого харчування |
| Призначення очистки | очищення води від усіх забруднень, включаючи віруси та бактерії, мінералізація |
| Розміщення фільтра | монтується під мийкою |
| Кількість етапів очистки | 7 |
| Робоча температура води | від 4 до 45 °C |
| Робочий тиск | від 2.8 до 6 бар |
| Продуктивність | до 300 л/добу |
| Діаметр підключення | 1/2" |
| Тип крана | подвійний типу Модерн |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Organic |
| Країна виробник | Україна |
| Підключення до водопроводу | Так |
| Використання | Для холодної води |
| Число ступенів очищення | 7 |
| Призначення очищення | Знезалізнювання, Зм'якшення, Очищення від вільного хлору, Мінералізація |
| Вага | 5.6 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Фільтруючий модуль у комплекті | Так |
| Накопичувальна ємність | Так |
| Кран | Так |
| Об'єм накопичувальної ємності | 12 л |
| Додаткові характеристики | |
| Мінімальний тиск на вході | 2.8 атм |
| Максимальний тиск на вході | 6 атм |
| Мінімальна температура води на вході | 4 град. |
| Максимальна температура води на вході | 45 град. |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 470 мм |
| Ширина | 410 мм |
| Глибина | 180 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
- Ціна: Ціну уточнюйте
