🔥 Акція






Проточний фільтр Organic Smart Trio Leader
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Триступенева система очищення води Organic Smart Trio Leader

Organic Smart Trio Leader - проточний фільтр з трьома ступенями очищення води, що забезпечує глибоке фільтрування. Ця система ідеально підходить для очищення жорсткої водопровідної води, багатої на залізо та органічні речовини. Перша колба фільтра прозора, що дозволяє легко контролювати ступінь забруднення механічного картриджа. У системі застосовуються картриджі стандартного розміру 10 х 2,5".
Проточний фільтр Organic Smart Trio Leader має компактні габарити і встановлюється під мийкою. Для подачі очищеної питної води на мийку або стільницю передбачено окремий кран типу Модерн.

Особливості та переваги Organic Smart Trio Leader:
- Три етапи очищення води з крана
- Легке підключення та зміна картриджів
- Високоякісне очищення за вигідною ціною
- Компактний дизайн
- Універсальні картриджі
- Сучасний кран
- Вироблено в Україні
Етапи очищення системи Organic Smart Trio Leader:
- Перший етап - Поліпропіленовий картридж. Відфільтровує воду від піску, глини, мулу, іржі та інших механічних забруднень розміром понад 5 мікрон.
- Другий етап - Картридж з фільтрувальним матеріалом Multisorb 9. Суміш сорбційних та іонообмінних компонентів забезпечує видалення активного хлору, покращення смакових якостей очищеної води та її пом'якшення.
- Третій етап - Картридж з фільтрувальним матеріалом Multisorb 11. Суміш сорбційних та іонообмінних матеріалів дозволяє усувати залізо, марганець, іони важких металів, феноли та нафтопродукти.
Ресурс комплекту картриджів складає до 2000 літрів.
Технічні характеристики
| Organic Smart Trio Leader | |
| Призначення | для квартири, офісу, дачі |
| Призначення очистки | очищення жорсткої водопровідної води з високим вмістом заліза та органічних речовин |
| Розміщення фільтра | під мийкою |
| Кількість етапів очистки | 3 |
| Робоча температура води | від 4 до 45 °C |
| Робочий тиск | від 2.2 до 5 бар |
| Тип крана | класичний одинарний типу Модерн |
| Розмір картриджів | 10 х 2.5" |
| Ресурс картриджів | до 2000 л (в залежності від якості вихідної води) |
| Вага системи без води | 3.8 кг |
| Габаритні розміри | 410 х 140 х 370 мм |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Organic |
| Країна виробник | Україна |
| Використання | Для холодної води |
| Число ступенів очищення | 3 |
| Швидкість фільтрації | 2 літр/хв |
| Призначення очищення | Знезалізнювання, Зм'якшення, Очищення від вільного хлору, Очищення від іржі |
| Мінімальна температура води на вході | 4 град. |
| Максимальна температура води на вході | 45 град. |
| Мінімальний тиск на вході | 2.2 атм |
| Максимальний тиск на вході | 5 атм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 400 ₴
