🔥 Акція






Проточний фільтр Organic Smart Trio Expert
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Трипозиційна система очищення води Organic Smart Trio Expert

Organic Smart Trio Expert — це проточний триступеневий фільтр для очищення води, що забезпечує глибоке фільтрування. Ця система чудово підходить для обробки жорсткої води з високим вмістом заліза та органічних складників. Перша колба фільтра є прозорою, що дозволяє легко контролювати ступінь забруднення механічного картриджа. У цій системі використовуються картриджі стандартного розміру 10 х 2,5".
Проточний фільтр Organic Smart Trio Expert має компактні габарити і встановлюється під мийкою. Для виведення очищеної води на мийку або стільницю передбачено окремий кран типу Модерн.

Переваги та особливості Organic Smart Trio Expert:
- Три етапи очищення води з-під крана
- Зручне підключення і легка заміна картриджів
- Висока якість за прийнятною ціною
- Компактні розміри
- Сучасний дизайн крана
- Вироблено в Україні
Етапи очищення системи Organic Smart Trio Expert:
- Перший етап - Картридж з фільтрувальним матеріалом Multisorb 9. Суміш сорбційних та іонообмінних матеріалів забезпечує видалення активного хлору, покращення органолептичних властивостей очищеної води та її пом'якшення.
- Другий етап - Картридж з фільтрувальним матеріалом Multisorb 11. Змішання сорбційних і іонообмінних матеріалів дозволяє усунути залізо, марганець, іони важких металів, феноли та нафтопродукти.
- Третій етап - Картридж з фільтрувальним матеріалом Multisorb 11. Суміш сорбційних та іонообмінних матеріалів забезпечує видалення заліза, марганцю, іонів важких металів, фенолів та нафтопродуктів.
Ресурс комплекту картриджів — до 3500 літрів.

Технічні параметри
| Organic Smart Trio Expert | |
| Призначення | для квартири, для офісу, для дачі |
| Призначення очищення | очищення водопровідної води з високою жорсткістю, що містить залізо та органічні сполуки |
| Розміщення фільтра | під мийкою |
| Кількість етапів очищення | 3 |
| Робоча температура води | від 4 до 45 °C |
| Робочий тиск | від 2.2 до 5 бар |
| Тип крана | класичний одинарний типу Модерн |
| Розмір картриджів | 10 х 2.5" |
| Ресурс картриджів | до 3500 л (залежно від якості води) |
| Вага системи без води | 3.9 кг |
| Габаритні розміри | 410 х 140 х 370 мм |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Organic |
| Країна виробник | Україна |
| Використання | Для холодної води |
| Число ступенів очищення | 3 |
| Швидкість фільтрації | 2 літр/хв |
| Призначення очищення | Знезалізнювання, Зм'якшення, Очищення від вільного хлору, Очищення від іржі, Очищення від солей |
| Мінімальна температура води на вході | 4 град. |
| Максимальна температура води на вході | 45 град. |
| Мінімальний тиск на вході | 2.2 атм |
| Максимальний тиск на вході | 5 атм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 550 ₴
