🔥 Акція








Проточний фільтр Organic Master Trio
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Триступенева система очищення води Organic Master Trio

Organic Master Trio - це проточний фільтр, що має три етапи очищення, оснащений картриджами, які забезпечують глибоке очищення. Ця система чудово підходить для видалення з водопровідної води солей жорсткості, хлору, токсичних хлорорганічних сполук, а також небажаних запахів і смаків. Очищена вода зберігає свій природний мінеральний склад.
Проточний фільтр Organic Master Trio займає небагато місця та встановлюється під мийкою. Для подачі очищеної питної води на мийку чи стільницю передбачений окремий компактний кран типу Крапля.

Переваги та особливості Organic Master Trio:
- Три етапи очищення води з-під крана
- Легке підключення та заміна картриджів
- Висока якість за доступну ціну
- Компактні розміри
- Універсальні картриджі
- Вироблено в Україні
Етапи очищення системи Organic Master Trio:
- Перший етап - Поліпропіленовий картридж. Видаляє механічні частинки більше 5 мікронів: пісок, глину, мул, іржу та інші забруднення.
- Другий етап - Картридж з іонообмінною смолою. Зменшує кількість солей кальцію та магнію (жорсткість води) і захищає побутові прилади від накипу.
- Третій етап - Картридж з активованим вугіллям. Видаляє хлор, хлорорганічні сполуки та залишкові механічні забруднення. Покращує якість очищеної води – усуває сторонні запахи та присмак.
Ресурс комплекту картриджів - до 1600 літрів.

Технічні характеристики
| Organic Master Trio | |
| Призначення | для квартири, офісу, дачі |
| Призначення очищення | очищує водопровідну воду від солей жорсткості, хлору, токсичних хлорорганічних сполук, небажаних запахів і смаків. Очищена вода зберігає свій природний мінеральний склад. |
| Розміщення фільтра | під мийкою |
| Кількість етапів очищення | 3 |
| Робоча температура води | від 4 до 45 °C |
| Робочий тиск | від 1.5 до 6 бар |
| Тип крана | класичний одинарний |
| Розмір картриджів | 10 х 2.5" |
| Ресурс картриджів | до 1600 л (в залежності від якості води) |
| Вага системи без води | 3.7 кг |
| Габаритні розміри | 410 х 140 х 315 мм |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Organic |
| Країна виробник | Україна |
| Використання | Для холодної води |
| Число ступенів очищення | 3 |
| Призначення очищення | Знезалізнювання, Зм'якшення, Очищення від вільного хлору, Очищення від іржі |
| Мінімальна температура води на вході | 4 град. |
| Максимальна температура води на вході | 45 град. |
| Мінімальний тиск на вході | 1.5 атм |
| Максимальний тиск на вході | 6 атм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 650 ₴
