ЕКСКЛЮЗИВ










100 л. Бойлер Gorenje OTG 100 SLSIMB V9 Чорний (мокрий тен)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР В УКРАЇНІ
Електричний водонагрівач Gorenje OTG 100 SLSIMB V9 об'ємом 100 літрів з мокрим теном. Потужність: 2000 Вт. Кількість ТЕНів: 1 (1x2000Вт). Управління: механічне. Час нагріву до 75°С: 3 години 55 хвилин. Споживання електроенергії [kWh/24h]: 1,54. Тип монтажу: вертикальний. Країна-виробник: Сербія. Гарантія: 7 років на бак, на електричну частину 24 місяці.
Комплект поставки: зворотно-запобіжний клапан, кріпильна планка, гарантійний талон та інструкція з експлуатації.
>g>* Виробник не забезпечує виріб електричним шнуром для підключення!Чудове рішення для родини з 3-4 осіб (при помірному використанні).
Самовивіз можливий: м. Львів, Київ, Дніпро, Одеса, Вінниця, Тернопіль, Луцьк, Рівне, Івано-Франківськ. Для уточнення наявності на конкретному складі звертайтеся!
Відео-огляд:
✅ Основні особливості:
- Режим ECO;
- Робочий тиск: 9 бар;
- Високоякісна екологічна теплоізоляція. Мінімальні теплові втрати та економне споживання електроенергії;
- Магнієвий анод. Додатковий захист від жорсткої води та накипу;
- Режим "Антизамерзання". Актуально при температурі в приміщенні близько ± 10°C.
Потрібен монтаж водонагрівача (бойлера) у м. Київ, Львів? З нами ви можете бути впевнені у якості, швидкості та гарантії виконаних робіт!
✅ Розміри для монтажу

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Країна виробник | Сербія |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 2 кВт |
| Об'єм ємності для води | 100 л |
| Максимальна температура нагріву води | 75 град. |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Кубічний |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Підводка | Нижня |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP24 |
| Вага | 37 кг |
| Гарантійний термін | 84 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Регулювання температури | Плавна |
| Максимальний тиск води | 9 бар |
| Магнієвий анод | Так |
| Датчик перегріву | Так |
| Обмеження температури нагріву | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1125 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Глибина | 445 мм |
- Ціна: 10 368 ₴
- Спосіб упаковки: 1 шт. у коробці





