




Бойлер непрямого нагріву Gorenje GV 200 (для котла)
Водонагрівач непрямого типу, підлоговий, Gorenje GV 200 на 200 з теплообмінником площею 0.9 м² , що підключається до систем опалення (газовий, твердопаливний котел або електрокотел). Установка: вертикальна. Країна виробник: Сербія. Гарантія: 24 місяці офіційної гарантії на електричні компоненти + 10 років на бак.
Бойлери непрямого нагріву використовуються для підвищення ефективності системи опалення, нагріваючи воду за допомогою електричного струму, теплової енергії газового, електрокотла чи твердопаливного котла, сонячної енергії та інших альтернативних джерел (теплові насоси).
Особливості:
- Тип установки: підлоговий
- Кількість теплообмінників: 1
- Площа теплообмінника – 0,9 м². Об'єм нижнього теплообмінника: 4 л.
- Максимальна температура теплообмінника: 95 °C
- Робочий тиск теплообмінника: 12 бар
- Електричний ТЕН: відсутній
- Регулятор температури: немає
- Індикатор температури: механічний
- Приєднання до водопроводу: G 1/2.
- Приєднання до рециркуляції: G 1/2.
- Діаметр патрубків (виходів) підключення до котла: 19,05 мм
- Діаметр патрубків для холодної та гарячої води: 12,7 мм
- Максимальна температура води: 85 °C
- Максимальний тиск у баку: 6 бар
- Додаткові характеристики: запобіжний клапан
- Особливості: магнієвий анод для захисту
- Середня товщина ізоляційного шару: 40 мм
- Підключення до додаткового джерела енергії
Розміри:
![]() |
HV - Підведення холодної води (синій колір) IM - Вихід води ТО (синій колір) VM - Вхід води ТО (червоний колір) TV - Вхід гарячої води (червоний колір) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Країна виробник | Сербія |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Непрямий |
| Потужність номінальна | 17 кВт |
| Об'єм ємності для води | 200 л |
| Максимальна температура нагріву води | 85 град. |
| Робочий тиск | 6 бар |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Підводка | Верхня |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP20 |
| Вага | 88 кг |
| Гарантійний термін | 84 міс |
| Підключення до теплообмінника | праворуч |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Максимальний тиск води | 12 бар |
| Магнієвий анод | Так |
| Термометр | Так |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Кількість змійовиків | 1 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1510 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид Теплообмінника | Змійовик |
- Ціна: 19 680 ₴
- Спосіб упаковки: 1 шт. у коробці



