




Бойлер непрямого нагріву Gorenje GV 150 (для котла)
Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
Водонагрівач непрямого нагріву підлогового типу, Gorenje GV 150 на 150 з теплообмінником площею 0.9 м², призначений для підключення до систем опалення (газовий, твердопаливний котел або електрокотел). Установка: вертикальна. Країна виробник: Сербія. Гарантія: 24 місяці офіційної гарантії на електричні компоненти + 10 років на бак.
Можливий самовивіз: м. Львів, Київ, Вінниця, Дніпро, Івано-Франківськ, Тернопіль, Луцьк, Рівне, Одеса, Харків. Наявність на конкретному складі уточнюйте.
Бойлери непрямого нагріву доповнюють систему опалення, нагріваючи воду за допомогою електричного струму, теплової енергії газового, електричного або твердопаливного котла, сонячної енергії та інших джерел (теплові насоси).
Особливості:
- Тип установки: підлоговий
- Кількість теплообмінників: 1
- Площа теплообмінника – 0,9 м². Об'єм нижнього теплообмінника: 4 л.
- Максимальна температура теплообмінника: 95 °С
- Робочий тиск теплообмінника: 12 бар
- Електричний ТЕН: відсутній
- Регулятор температури: немає
- Індикатор температури: механічний
- Приєднання до водопроводу: G 1/2.
- Приєднання до рециркуляції: G 1/2.
- Діаметр патрубків (виходів) підключення до котла: 19,05 мм
- Діаметр патрубків підключення холодної та гарячої води: 12,7 мм
- Максимальна температура води: 85 С°
- Максимальний тиск у баку: 6 бар
- Додаткові характеристики: запобіжний клапан
- Особливості: магнієвий захисний анод
- Середня товщина ізоляційного шару: 40 мм
- Підключення до додаткового джерела енергії
Потрібен монтаж водонагрівача в м. Київ, Львів, Дніпро, Одеса? Без проблем, виконаємо всі роботи швидко, якісно та з гарантією!
Розміри:
![]() |
HV - Підведення холодної води (синій колір) IM - Вихід води ТО (синій колір) VM - Вхід води ТО (червоний колір) TV - Вхід гарячої води (червоний колір) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Країна виробник | Сербія |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Непрямий |
| Потужність номінальна | 17 кВт |
| Об'єм ємності для води | 150 л |
| Максимальна температура нагріву води | 85 град. |
| Робочий тиск | 6 бар |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Підводка | Верхня |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP20 |
| Вага | 70 кг |
| Гарантійний термін | 84 міс |
| Підключення до теплообмінника | праворуч |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Максимальний тиск води | 12 бар |
| Магнієвий анод | Так |
| Термометр | Так |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Кількість змійовиків | 1 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1320 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид Теплообмінника | Змійовик |
- Ціна: 16 416 ₴
- Спосіб упаковки: 1 шт. у коробці



