




Бойлер непрямого нагріву Gorenje GV 120 (підлоговий)
Водонагрівач непрямого нагріву, підлогового типу, Gorenje GV 120 на 120 з теплообмінником площею 0.9 м² для підключення до систем опалення (газовий, твердопаливний котел або електрокотел). Монтаж: Вертикальний. Країна виробництва: Сербія. Гарантія: 24 місяці офіційної гарантії від виробника на електронні компоненти + 10 років на бак.
Бойлери непрямого нагріву доповнюють опалювальну систему, і застосовуються для підігріву води за допомогою електричного струму, теплової енергії газового, електричного або твердопаливного котла, сонячної енергії та інших джерел енергії (теплові насоси).
Основні характеристики:
- Тип установки: підлоговий
- Кількість теплообмінників: 1
- Площа теплообмінника – 0,9 м². Об’єм нижнього теплообмінника: 4 л.
- Максимальна температура теплообмінника: 95 °С
- Робочий тиск теплообмінника: 12 бар
- Електричний ТЕН: відсутній
- Регулятор температури: немає
- Індикатор температури: механічний
- Приєднання до водопроводу: G 1/2.
- Приєднання до рециркуляції: G 1/2.
- Діаметр патрубків (виходів) для підключення до котла: 19,05 мм
- Діаметр патрубків для підключення холодної та гарячої води: 12,7 мм
- Максимальна температура води: 85 С°
- Максимальний тиск у баку: 6 бар
- Додаткові характеристики: запобіжний клапан
- Особливості: магнієвий анод для захисту
- Середня товщина ізоляційного шару: 40 мм
- Підключення до альтернативного джерела енергії
Розміри:
![]() |
HV - Підведення холодної води (синій колір) IM - Вихід води ТО (синій колір) VM - Вхід води ТО (червоний колір) TV - Вхід гарячої води (червоний колір) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Країна виробник | Сербія |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Непрямий |
| Потужність номінальна | 17 кВт |
| Об'єм ємності для води | 120 л |
| Максимальна температура нагріву води | 85 град. |
| Робочий тиск | 6 бар |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Підводка | Верхня |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP20 |
| Вага | 54 кг |
| Гарантійний термін | 84 міс |
| Підключення до теплообмінника | праворуч |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Максимальний тиск води | 12 бар |
| Магнієвий анод | Так |
| Термометр | Так |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Кількість змійовиків | 1 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1103 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид Теплообмінника | Змійовик |
- Ціна: 14 784 ₴
- Спосіб упаковки: 1 шт. у коробці



