




Чавунний твердопаливний котел Thermasis KAPPA KP 5 F
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР В УКРАЇНІ
Одноконтурний чавунний твердопаливний котел Thermasis KAPPA KP 5 F з автоматикою та вентилятором. Тип монтажу: Підлоговий. Вихідна потужність, кВт: 28-32 (вугілля), 24-28 (деревина). К-сть секцій, шт: 5. Управління: Механічне. Максимальне завантаження (дрова/вугілля): 18/23 кг. Максимальна довжина дров: 40 см. Країна виробник: Туреччина. Габарити (ВхШхГ): 1085x475x725 мм. Вага: 250 кг.
Рекомендована площа обігріву: до 250 м2.
Інші моделі:
Thermasis KAPPA KP 6 F (6 секцій) / Площа обігріву: до 300 (кв.м.)
Thermasis KAPPA KP 7 F (7 секцій) / Площа обігріву: до 360 (кв.м)
Увага! Thermasis ECO HEAT KP 5 F Потрібно встановлювати в окремому приміщенні. Необхідно забезпечити належну циркуляцію свіжого повітря для підтримки процесу горіння пального. Обов'язково наявність вентиляційного отвору розміром 40 см на висоті 40 см від стелі.

Переваги твердопаливного чавунного котла Thermasis:
- Згоряння коксу, кам’яного і бурого вугілля, дров;
- ККД 78%;
- Можливість підвищення потужності з додаванням секцій в центральній частині конструкції.
- Можливість підключення водонагрівача (бойлера) комбінованого або непрямого нагріву. Принцип роботи простий: тепловий енергії передається через опалювальний контур в гладкотрубний спіральний теплообмінник.
- Додаткова витяжка тепла, прискорений обігрів забезпечує водяне охолодження спіральної решітки в нижній частині котла;
- Корпус котла виготовлений з якісного сірого чавуну EN-GJL 200, ретельно обробленого;
- Розумна циркуляція димових газів;
- Висока тепловіддача теплообміннику завдяки продуманій ребристій конструкції;
- Можливість допмонтажу контуру охолодження (захисту від перегріву);
- Сумісність з гравітаційними або відкритими системами.

Функції безпеки Kappa F
- захисний термостат;
- автоматичне відключення при відсутності пального;
= Захист від сильного струму.
Функції енергозбереження Kappa F;
- програмована активація насоса ЦО;
- модуляція швидкості вентилятора горіння;
- ЕКО та НІЧНИЙ режими.
Включення електронної панелі управління.
Для активації панелі керування натисніть кнопку «УВІМК/ВИМК» на три секунди. РК-екран загоряється, відображаючи фактичну температуру котла. Під час першого розпалювання вентилятор можна увімкнути в ручному режимі. Натиснувши кнопку ручного управління вентилятором, можна встановити швидкість вентилятора на мінімальний рівень, аби вогонь розгорівся максимально швидко.

Режими роботи:
| Еко режим | ![]() |
Режим ECO дозволяє зменшити температуру на виході з котла до 50 C, якщо немає потреби в інтенсивному обігріві приміщення, замість зниження заданої температури за допомогою меню. Щоб відключити режим ECO і повернутися до стандартного режиму, просто натисніть кнопку ECO ще раз.
| Нічний режим | ![]() |
Щоб активувати НІЧНИЙ режим, натисніть кнопку НІЧНИЙ режим на панелі управління. Вибір
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pakkens |
| Країна виробник | Туреччина |
| Потужність номінальна | 32 кВт |
| Теплоносій | Вода |
| Тип котла | Класичний |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Дрова, Кокс, Пелети, Кам'яне вугілля |
| Автоматична подача палива | Ні |
| Коефіцієнт корисної дії | 78 % |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Тип топки | Відкрита |
| Об'єм камери згоряння | 69.8 л |
| Об'єм води в котлі | 33.5 л |
| Матеріал теплообмінника | Чавун |
| Кількість теплообмінників | 1 шт. |
| Кількість секцій | 5 шт. |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Площа обігріву | 250 кв.м |
| Колір | Помаранчевий |
| Вага | 250 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Управління | Автоматичне |
| Опалення | |
| Мінімальний робочий тиск системи опалення | 1 бар |
| Максимальний робочий тиск системи опалення | 4 бар |
| Мінімальна температура в режимі опалення | 50 град. |
| Максимальна температура в режимі опалення | 90 град. |
| Електричні параметри | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Споживана потужність | 40 Вт |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1085 мм |
| Ширина | 475 мм |
| Глибина | 725 мм |
| Вхід в систему опалення | 1 1/2" |
| Повернення з системи опалення | 1 1/2" |
| Діаметр димоходу | 160 мм |
| Форма димаря | Кругла |
| Додаткові характеристики | |
| Підключення бойлера непрямого | Так |
| Дисплей | Так |
- Ціна: 59 310 ₴
- Спосіб упаковки: Пакування і комплектація Thermasis ECO HEAT KP 5. Котли транспортуються з повністю зібраним корпусом (секціями) лежачи на піддоні, металеві облицювання та теплоізоляція потрапляють у картонну тарку. До середини топки вкладено інструкція щодо експлуатації, регулятор тяги, всі необхідні гайки і шайби.









