


24 кВт Твердопаливний котел Marten Comfort MC-24
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Твердопаливний котел тривалого горіння Marten Comfort MC-24 (24 кВт)

Marten Comfort - це котел тривалого горіння з високою ефективністю, виготовлений з котлової сталі і не має вимог до якості пального. Ця модель є функціональною, надійною та забезпечує тривалий час автономної роботи (від 8 до 24 годин, в залежності від використовуваного пального). Вона створена для тривалого використання. Рухомі колосники полегшують процес очищення від золи (окрім котлів потужністю 12 кВт), а автоматизоване регулювання температури котла забезпечує комфорт у вашому помешканні.
Котли Marten Сomfort виготовляються з використанням автоматизованих зварювальних роботів з котлової сталі товщиною 6 мм. Управління котлом здійснюється за допомогою автоматичного блоку управління від компанії TЕCH (Польща). Регулятор відповідає за роботу циркуляційного насоса та подачу повітря в камеру згоряння (вентилятором). Водозаповнені колосники, виготовлені з безшовних труб, мають товщину до 4 мм. Ефективність теплообмінника така, що температура димових газів на виході з котла не перевищує 110 - 170 °С. Швидкість проходу димових газів дозволяє теплоносію максимально вбирати тепло.
Переваги та особливості
- Велика завантажувальна камера
- Ефективний теплообмінник з великими розмірами
- Виготовлення на заводі з використанням роботизованого зварювання
- Місткий зольний ящик
- Великі регульовані двері, виготовлені у формі сендвіч-панелі
- Надійна електроніка та вентилятор, що входять до комплекту котла
- Зручність у чищенні
- Універсальність: котел не має вимог до якості пального і може працювати на різних твердих видах пального
- Конкурентна ціна у своєму класі. Масове виробництво дозволяє встановлювати нижчі ціни в порівнянні з аналогами
- Безпека підтверджена відповідними сертифікатами
Зовнішній вигляд та основні елементи котла

1. Корпус котла; 2. Камера згорання (топка); 3. Конвекційна частина (теплообмінник); 4. Дверцята конвекційної частини котла; 5. Завантажувальні дверці; 6. Ревізійні дверцята; 7. Патрубок для прямої мережної води; 8. Патрубок для зворотної мережної води; 9. Штуцер для зливу води з котла; 10. Димохід; 11. Колосникові решітки; 12. Зольник; 13. Відбивач; 14. Водяна оболонка; 15. Теплоізоляція котла; 16. Блок автоматики управління; 17. Вентилятор; 18. Підйомник; 19. Повітряні форсунки; 20. Важіль.
Технічні характеристики
| Модель | Marten Comfort | |||||||
| Номінальна потужність котла, кВт | 12 | 17 | 20 | 24 | 33 | 40 | 50 | 80 |
| Подача палива | Ручна подача | |||||||
| Необхідна тяга димових газів | 20 - 25 Па | |||||||
| Температура димових газів на виході з котла | 110 -170 °С | |||||||
| Рекомендована мінімальна температура води | 58 °С | |||||||
| Максимальна температура води | 90 °С | |||||||
| Номінальний (максимальний) тиск води | 2 бар | |||||||
| Випробувальний тиск води, не більше | 3.5 бар | |||||||
| Площа поверхні теплообміну в котлі, м² | 2 | 2.3 | 2.5 | 2.6 | 3.6 | 4.4 | 5.3 | 8.2 |
| Ємність води в котлі, л | 60 | 74 | 90 | 95 | 120 | 150 | 178 | 263 |
| Споживання електроенергії, Вт | 85 | 85 | 85 | 85 | 85 | 105 | 105 | 155 |
| Опалювальна площа, м² | 120 | 170 | 200 | 240 | 330 | 400 | 500 | 800 |
| Тривалість згоряння разової загрузки палива | 8 - 24 год. | |||||||
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marten |
| Країна виробник | Україна |
| Потужність номінальна | 24 кВт |
| Теплоносій | Вода |
| Тип котла | Тривалого горіння |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Антрацит, Дрова, Кам'яне вугілля |
| Автоматична подача палива | Ні |
| Коефіцієнт корисної дії | 85 % |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Тип топки | Відкрита |
| Об'єм камери згоряння | 105 л |
| Об'єм води в котлі | 95 л |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Мінімальна температура димових газів | 110 град. |
| Максимальна температура димових газів | 170 град. |
| Площа обігріву | 240 кв.м |
| Колір | Бордовий |
| Вага | 310 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Управління | Автоматичне |
| Товщина сталі | 5 мм |
| Електричні параметри | |
| Споживана потужність | 85 Вт |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1630 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Глибина | 690 мм |
| Діаметр димоходу | 170 мм |
- Ціна: 50 300 ₴
