




32 кВт Чавунний твердопаливний котел ATTACK FS Solid Fire 6 секцій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Твердопаливні котли Атак ФС (Attack FS) – це котли, що передбачають ручне завантаження пального. Унікальність цієї моделі полягає в матеріалі, з якого вона виготовлена. Більшість твердопаливних котлів створюються зі сталі, в той час як котли Attack FS виготовляються з високоякісного чавуну європейського виробництва. Це рішення дозволяє знизити ризик корозії теплообмінника та збільшити термін служби до кількох десятків років.
Котли Атак ФС (Attack FS) функціонують так само, як звичайні сталеві котли. Вони мають кубічну форму, з просторою завантажувальною камерою та теплообмінником. Котли Attack FS можуть працювати на дровах, паливних брикетах, торфі та деревних відходах. Конвекційна частина котла має оригінальну конфігурацію з ребрами для передачі тепла. Головною перевагою цієї серії є можливість роботи без електромережі. Керування котлом здійснюється за допомогою механічного регулятора тяги. На верхній частині корпусу Атак ФС (Attack FS) розташований термометр, що відображає актуальну температуру теплоносія.
До комплекту котла також входять: регулятор тяги та термометр.
Основні переваги Attack FS:

- Теплообмінник котла складається з секцій, виготовлених з якісного італійського чавуну, стійкого до корозії.
- Весь корпус утеплений нешкідливою мінеральною ізоляцією, що запобігає тепловим втратам.
- ПОТУЖНІСТЬ – від 12 до 38 кВт (залежить від кількості секцій, які варіюються від 3 до 7)
- ККД – 78-82%, що забезпечує високу ефективність та економію пального.
Технічні характеристики Attack FS SOLID FIRE
Тип котла Attack FS SOLID FIRE | Од. | FS3DA | FS4DA | FS5DA | FS6DA | FS7DA |
Кількість секцій | шт. | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
Номінальна потужність - вугілля | кВт | 23 | 34 | 45 | 56 | 67 |
Витрата палива при номіналь. потужності - кокс | кг/год | 3.94 | 5.71 | 7.62 | 9.25 | 11.12 |
Номінальна потужність - дрова | кВт | 12 | 19 | 26 | 32 | 38 |
Витрата дров при номіналь. потужності - дрова | кВт | 3.76 | 5.84 | 7.86 | 9.67 | 11.53 |
Ємність камери згоряння | дм3 | 37.5 | 58.3 | 79.2 | 100 | 121 |
Об'єм води в котлі | л | 30 | 39 | 48 | 57 | 66 |
Макс. робочий тиск | мПа | 0,4 | 0,4 | 0,4 | 0,4 | 0,4 |
Маса котла | кг | 226 | 288 | 350 | 412 | 474 |
Глибина котла L | мм | 425 | 575 | 725 | 875 | 1025 |
Висота котла | мм | 1023 | ||||
Ширина котла | мм | 500 | ||||
Довжина камери згоряння | мм | 260 | 410 | 560 | 710 | 860 |
Ширина камери згоряння | мм | 500 | ||||
Розміри завантажувального отвору (Ш В) | мм | 347x392 | ||||
Коефіцієнт корисної дії | % | 78-82 | ||||
Приєднання опалювальної води | УП | G 2" | ||||
Приєднання охолоджувального змійовика | УП | внутрішня різьба G1/2 | ||||
Розміри чавунного котла Attack FS SOLID FIRE

Модель | Кількість секцій | Потужність (kW) | Габарити (мм) | Вага (кг) |
Attack FS3DA | 3 секції | 12 | 1023х500х425 | 226 |
Attack FS4DA |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Attack |
| Країна виробник | Словаччина |
| Потужність номінальна | 32 кВт |
| Теплоносій | Вода |
| Тип котла | Класичний |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Дрова, Тріска, Брикети, Кам'яне вугілля, Кокс |
| Автоматична подача палива | Ні |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Тип топки | Відкрита |
| Об'єм камери згоряння | 100 л |
| Об'єм води в котлі | 57 л |
| Матеріал теплообмінника | Чавун |
| Кількість секцій | 6 шт. |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Площа обігріву | 250 кв.м |
| Колір | Червоний |
| Вага | 412 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Управління | Механічне |
| Опалення | |
| Максимальний робочий тиск системи опалення | 4 бар |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1002 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Глибина | 875 мм |
| Вхід в систему опалення | 2" |
| Повернення з системи опалення | 2" |
| Діаметр димоходу | 147 мм |
| Форма димаря | Кругла |
- Ціна: 87 220 ₴





