




26 кВт Твердопаливний чавунний котел ATTACK FS Solid Fire 5 секцій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Твердопаливні котли Атак ФС (Attack FS) – це пристрої для опалення з ручним завантаженням пального. Головною рисою цієї моделі є матеріал, з якого виготовлено цей котел. Більшість твердопаливних котлів виготовляють зі сталі, тоді як котли Attack FS створені з чавуну європейської якості. Це рішення дозволяє зменшити корозію теплообмінника та продовжити термін служби до кількох десятків років.
Котли Атак ФС (Attack FS) функціонують так само, як звичайні сталеві котли. Котел має кубічну форму з просторою завантажувальною камерою та теплообмінником. Котли Attack FS використовують дрова, паливні брикети, торф та деревні відходи. Конвекційна частина котла має інноваційний дизайн з ребрами для покращення теплозйомки. Головною перевагою цієї серії є незалежність від електромережі. Керування котлом виконується механічним регулятором тяги. На верхній частині корпусу Атак ФС (Attack FS) розміщений термометр, який відображає поточну температуру теплоносія.
В комплект котла входять: регулятор тяги + термометр.
Основні переваги Attack FS:

- Теплообмінник котла складається з секцій, виготовлених з високоякісного італійського чавуну, що не підлягає корозії.
- Весь корпус утеплений безпечним мінеральним матеріалом, що запобігає втратам теплової енергії.
- Потужність – від 12 до 38 кВт (залежно від кількості секцій – від 3 до 7)
- ККД – 78-82%, що забезпечує економію пального та коштів.
- Можливість підключення комбінованого бойлера або бойлера непрямого нагріву.
Рекомендується використовувати один з двох методів для запобігання конденсації в продуктах згораючи:
- Встановлення триходового термостатичного клапана, наприклад Herz Teplomix DN 32. У співпраці з клапаном, гарячий потік миттєво направлятиметься на подачу через резервну лінію, поки температура води не підніметься до 55°C. При досягненні 63 °C байпас повністю відключається.
- Встановлення триходового термозмішувального вузла Laddomat 21-60 - 63 °C (для твердопаливного котла).
Розміри чавунного котла Attack FS SOLID FIRE
Модель | Кількість секцій | Потужність (kW) | Габарити (мм) | Вага (кг) |
Attack FS3DA | 3 секції | 12 | 1023х500х425 | 226 |
Attack FS4DA | 4 секції | 19 | 1023х500х575 | 288 |
Attack FS5DA | 5 секцій | 26 | 1023х500х725 | 350 |
Attack FS6DA | 6 секцій | 32 | 1023х500х875 | 412 |
Attack FS7DA | 7 секцій | 38 | 1023х500х1075 | 474 |
Технічні характеристики Attack FS SOLID FIRE
Тип котла Attack FS SOLID FIRE | Од. | FS3DA | FS4DA | FS5DA | FS6DA | FS7DA |
Кількість секцій | шт. | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
Номінальна потужність - вугілля | кВт | 23 | 34 | 45 | 56 | 67 |
Витрата палива при номіналь. потужності - кокс | кг/год | 3.94 | 5.71 | 7.62 | 9.25 | 11.12 |
Номінальна потужність - дрова | кВт | 12 | 19 | 26 | 32 | 38 |
Витрата дров a при номіналь.потужності - дрова | кВт | 3.76 | 5.84 | 7.86 | 9.67 | 11.53 |
Ємність камери згоряння | дм3 | 37.5 | 58.3 | 79.2 | 100 | 121 |
Об'єм води в котлі | л | 30 | 39 | 48 | 57 | 66 |
Макс. робочий тиск | мПа | 0,4 | 0,4 | 0,4 | 0,4 | 0,4 |
Маса котла | кг | 226 | 288 | 350 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Attack |
| Країна виробник | Словаччина |
| Потужність номінальна | 26 кВт |
| Теплоносій | Вода |
| Тип котла | Класичний |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Дрова, Тріска, Брикети, Кам'яне вугілля, Кокс |
| Автоматична подача палива | Ні |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Тип топки | Відкрита |
| Об'єм камери згоряння | 79.2 л |
| Об'єм води в котлі | 48 л |
| Матеріал теплообмінника | Чавун |
| Кількість секцій | 5 шт. |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Площа обігріву | 200 кв.м |
| Колір | Червоний |
| Вага | 350 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Управління | Механічне |
| Опалення | |
| Максимальний робочий тиск системи опалення | 4 бар |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1002 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Глибина | 725 мм |
| Вхід в систему опалення | 2" |
| Повернення з системи опалення | 2" |
| Діаметр димоходу | 147 мм |
| Форма димаря | Кругла |
- Ціна: 87 318 ₴






