




19 кВт Твердопаливний чавунний котел ATTACK FS Solid Fire 4 секції
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Твердопаливні котли Атак ФС (Attack FS) – це пристрої з ручним завантаженням пального. Основною характеристикою цієї моделі є матеріал, з якого виготовлений котел. Багато твердопаливних котлів виготовляються зі сталі. Котли Attack FS створені з чавуну європейського рівня. Цей підхід дозволяє зменшити корозію теплообмінника та продовжити термін служби до кількох десятків років.
Котли Атак ФС (Attack FS) функціонують так само, як і звичайні сталеві котли. Котел має кубічну форму, з просторою завантажувальною камерою та теплообмінником. Котли Attack FS здатні працювати на дровах, паливних брикетах, торфі та деревних відходах. Конвекційна частина котла має унікальну конструкцію з ребрами для ефективного відведення тепла. Яскравою перевагою цієї серії є автономність від електромережі. Керування котлом виконується за допомогою механічного регулятора тяги. На верхній частині корпусу Атак ФС (Attack FS) розташований термометр, який показує поточну температуру теплоносія.
У комплекті з котлом постачається: регулятор тяги + термометр.
Головні переваги Attack FS:

- Теплообмінник котла складається з секцій, виготовлених з якісного італійського чавуну, що не підлягає корозії.
- Весь корпус утеплений нешкідливою мінеральною ізоляцією, яка запобігає втратам тепла.
- Потужність – від 12 до 38 кВт (залежно від кількості секцій – від 3 до 7)
- ККД – 78-82%, високий рівень ККД дозволяє зекономити паливо та гроші.
- Можливість підключення комбінованого бойлера або бойлера непрямого нагріву.
Рекомендується використовувати один з двох методів для запобігання конденсації у продуктах згоряння:
- Установка триходового термостатичного клапана, наприклад Herz Teplomix DN 32. Завдяки клапану, гаряча рідина негайно потрапляє на подачу через резервну лінію, поки температура води не досягне 55°C. При досягненні 63 °C байпас відключається.
- Установка триходового термозмішувального вузла Laddomat 21-60 - 63 °C (для твердопаливного котла).

Розміри чавунного котла Attack FS SOLID FIRE
Модель | Кількість секцій | Потужність (kW) | Габарити (мм) | Вага (кг) |
Attack FS3DA | 3 секції | 12 | 1023х500х425 | 226 |
Attack FS4DA | 4 секції | 19 | 1023х500х575 | 288 |
Attack FS5DA | 5 секцій | 26 | 1023х500х725 | 350 |
Attack FS6DA | 6 секцій | 32 | 1023х500х875 | 412 |
Attack FS7DA | 7 секцій | 38 | 1023х500х1075 | 474 |
Технічні характеристики Attack FS SOLID FIRE
Тип котла Attack FS SOLID FIRE | Од. | FS3DA | FS4DA | FS5DA | FS6DA | FS7DA |
Кількість секцій | шт. | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
Номінальна потужність - вугілля | кВт | 23 | 34 | 45 | 56 | 67 |
Витрата пального при номінальній потужності - кокс | кг/год | 3.94 | 5.71 | 7.62 | 9.25 | 11.12 |
Номінальна потужність - дрова | кВт | 12 | 19 | 26 | 32 | 38 |
Витрата дров при номінальній потужності - дрова | кВт | 3.76 | 5.84 | 7.86 | 9.67 | 11.53 |
Ємність камери згоряння | дм3 | 37.5 | 58.3 | 79.2 | 100 | 121 |
Об volume води в котлі |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Attack |
| Країна виробник | Словаччина |
| Потужність номінальна | 19 кВт |
| Тип котла | Класичний |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Дрова, Тріска, Брикети, Кам'яне вугілля, Кокс |
| Автоматична подача палива | Ні |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Тип топки | Відкрита |
| Об'єм камери згоряння | 58.3 л |
| Об'єм води в котлі | 39 л |
| Матеріал теплообмінника | Чавун |
| Кількість секцій | 4 шт. |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Площа обігріву | 140 кв.м |
| Колір | Червоний |
| Вага | 288 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Управління | Механічне |
| Опалення | |
| Максимальний робочий тиск системи опалення | 4 бар |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1002 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Глибина | 575 мм |
| Вхід в систему опалення | 2" |
| Повернення з системи опалення | 2" |
| Діаметр димоходу | 147 мм |
| Форма димаря | Кругла |
- Ціна: 73 500 ₴




