




12 кВт Чавунний твердопаливний котел ATTACK FS Solid Fire 3 секції
Твердопаливні котли Атак ФС (Attack FS) – це котли, які передбачають ручне завантаження пального. Основною характеристикою цієї моделі є матеріал, із якого створено котел. Більшість твердопаливних котлів виготовляються із сталі. Котли Attack FS виготовлені з чавуну європейської якості. Такий вибір дозволяє суттєво зменшити корозію теплообмінника і подовжити термін служби до кількох десятків років.
Котли Атак ФС (Attack FS) функціонують подібно до звичайних сталевих котлів. Котел має кубічну форму, з просторою завантажувальною камерою та теплообмінником. Котли Attack FS призначені для використання дров, паливних брикетів, торфу, а також відходів деревини. Конвекційна частина котла має унікальну форму, з ребрами для ефективного тепловідведення. Основною перевагою цієї серії є автономність від електричних мереж. Керування котлом здійснюється за допомогою механічного регулятора тяги. На верхній частині корпусу Атак ФС (Attack FS) розташований термометр, який відображає фактичну температуру теплоносія.
У комплекті з котлом також постачається: регулятор тяги + термометр.
Основні переваги Attack FS:

- Теплообмінник котла виготовлений з секцій, з високоякісного італійського чавуну, непіддатливого корозії.
- Весь корпус утеплений безпечним мінеральним ізоляційним матеріалом, що запобігає втратам тепла.
- Потужність – від 12 до 38 кВт (залежно від кількості встановлених секцій – від 3 до 7)
- ККД – 78-82%, високий ККД дозволяє заощаджувати паливо і кошти.
- Можливість підключення комбінованого бойлера або бойлера непрямого нагріву.
Технічні характеристики Attack FS SOLID FIRE
Тип котла Attack FS SOLID FIRE | Од. | FS3DA | FS4DA | FS5DA | FS6DA | FS7DA |
Кількість секцій | шт. | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
Номінальна потужність - вугілля | кВт | 23 | 34 | 45 | 56 | 67 |
Витрата палива при номіналь. потужності - кокс | кг/год | 3.94 | 5.71 | 7.62 | 9.25 | 11.12 |
Номінальна потужність - дрова | кВт | 12 | 19 | 26 | 32 | 38 |
Витрата дров при номіналь. потужності - дрова | кВт | 3.76 | 5.84 | 7.86 | 9.67 | 11.53 |
Ємність камери згоряння | дм3 | 37.5 | 58.3 | 79.2 | 100 | 121 |
Об'єм води в котлі | л | 30 | 39 | 48 | 57 | 66 |
Макс. робочий тиск | мПа | 0,4 | 0,4 | 0,4 | 0,4 | 0,4 |
Маса котла | кг | 226 | 288 | 350 | 412 | 474 |
Глибина котла L | мм | 425 | 575 | 725 | 875 | 1025 |
Висота котла | мм | 1023 | ||||
Ширина котла | мм | 500 | ||||
Довжина камери згоряння | мм | 260 | 410 | 560 | 710 | 860 |
Ширина камери згоряння | мм | 500 | ||||
Розміри завантажувального отвору (Ш В) | мм | 347x392 | ||||
Коефіцієнт корисної дії | % | 78-82 | ||||
Приєднання опалювальної води | УП | G 2" | ||||
Приєднання охолоджувального змійовика | УП | внутрішня різьба G1/2 | ||||
Розміри чавунного котла Attack FS SOLID FIRE

Модель | Кількість секцій | Потужність (kW) | Габарити (мм) | Вага (кг) |
Attack FS3DA | 3 секції | 12 | 1023х500х425 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Attack |
| Країна виробник | Словаччина |
| Потужність номінальна | 12 кВт |
| Теплоносій | Вода |
| Тип котла | Класичний |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Дрова, Тріска, Брикети, Кам'яне вугілля, Кокс |
| Автоматична подача палива | Ні |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Тип топки | Відкрита |
| Об'єм камери згоряння | 37.5 л |
| Об'єм води в котлі | 30 л |
| Матеріал теплообмінника | Чавун |
| Кількість секцій | 3 шт. |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Площа обігріву | 100 кв.м |
| Колір | Червоний |
| Вага | 226 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Управління | Механічне |
| Опалення | |
| Максимальний робочий тиск системи опалення | 4 бар |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1002 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Глибина | 425 мм |
| Вхід в систему опалення | 2" |
| Повернення з системи опалення | 2" |
| Діаметр димоходу | 147 мм |
| Форма димаря | Кругла |
- Ціна: 62 916 ₴





