

Електричний котел MORA TOP Electra 18K COMFORT (18кВт)
Навісний електричний котел одноконтурного типу для опалення
Споживча потужність – 18 кВт
Підключення – до трифазної електромережі
Плавна модуляція потужності з кроком 2 кВт, а також можливість вмикати і вимикати нагрівальні стержні, сприяє подовженню терміну служби як нагрівального елемента, так і котла
Площа обігріву до 250 м²
Включає в себе циркуляційний насос від виробника Grundfos і вбудований розширювальний бак об’ємом 8 л
Кількість ТЕНів – 3 х 3 х 2 кВт
Середній ККД протягом опалювального сезону — 99%
Компактні розміри та сучасний вигляд
Безшумна експлуатація
Автоматичне регулювання потужності - економічніше використання
Можливість підключення бойлера для нагріву води
Котли Electra Comfort можна об'єднувати у каскад
Можливість управління роботою котла за допомогою кімнатного термостата або датчика зовнішньої температури (еквітермічне регулювання)
Захисні функції:
- Захист від замерзання;
- Захист від блокування насоса;
- Захист від перегріву;
- Захист від зниження тиску в опалювальній системі
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mora |
| Країна виробник | Чехія |
| Потужність номінальна | 18 кВт |
| Вид пального | Електрика |
| Коефіцієнт корисної дії | 99 % |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Спосіб установки | Настінний |
| ТЕНовий нагрівач | Так |
| Кількість ТЕНів | 9 шт. |
| Кількість теплообмінників | 1 шт. |
| Об'єм води в котлі | 10.6 л |
| Колір | Білий |
| Вага | 39.5 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Опалення | |
| Об'єм розширювального бака | 8 л |
| Електричні параметри | |
| Напруга мережі | 380~400 В |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 656 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Глибина | 345 мм |
| Вхід в систему опалення | 3/4" |
| Повернення з системи опалення | 3/4" |
| Додаткові характеристики | |
| Циркуляційний насос | Так |
| Дисплей | Так |
| Захист від замерзання | Так |
| Підключення бойлера непрямого | Так |
| Безшумна комутація | Так |
| Можливість підключення кімнатного термостата-програматора | Так |
- Ціна: 52 773 ₴
