

Бойлер непрямого нагріву Drazice OKН 125 NTR/HV
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Водонагрівач непрямого типу, вертикальний, стаціонарний, прямокутної форми
Електричний ТЕН - відсутній
Матеріал корпуса водонагрівача - сталь з емальованим антикорозійним покриттям
Керування - механічне
Підведення труб - верхнє, для теплообмінника та води
Оснащений отвором для рециркуляції, вихід розташований зверху
Може бути встановлений під навісними котлами
Використання теплоізоляційної піни, виробництва Thermogen4, товщиною до 80 мм, забезпечить мінімальні тепловтрати, що дозволить значно зменшити витрати на електроенергію
Захист від пилу та вологи, відповідно до стандарту ІР42, дозволить розміщувати водонагрівач у приміщеннях з підвищеною вологістю та безпосередньо біля джерел води
У комплекті - захисний клапан
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Drazice |
| Країна виробник | Чехія |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Непрямий |
| Потужність номінальна | 32 кВт |
| Час нагріву води до 50°С | 12 хв |
| Об'єм ємності для води | 113 л |
| Робочий тиск | 6 бар |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Розташування | Вертикальне |
| Підводка | Верхня |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Вага | 64 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Підключення до теплообмінника | ліворуч і праворуч |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Магнієвий анод | Так |
| Термометр | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Кількість змійовиків | 1 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1067 мм |
| Ширина | 524 мм |
| Глибина | 524 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид Теплообмінника | Змійовик |
- Ціна: 25 774 ₴
