

Бойлер непрямого нагріву Drazice OKН 100 NTR/HV
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Водонагрівач непрямого типу, вертикальний, стаціонарний, прямокутної форми
Електричний ТЕН - відсутній
Матеріал водонагрівача - сталь з емальованим антикорозійним покриттям
Управління - механічне
Підведення труб - верхнє, як для теплообмінника, так і для води
Обладнаний отвором для рециркуляції, вихід знаходиться зверху
Можливе встановлення під навісними котлами
Використання теплоізоляційної піни, яка виготовляється під брендом Thermogen4, товщиною до 80 мм, забезпечить мінімальні тепловтрати, що дозволить суттєво знизити витрати на електроенергію
Захист від пилу та вологи за стандартом ІР42 дозволяє монтувати водонагрівач у приміщеннях з підвищеною вологістю і безпосередньо поруч із точками забору води
У комплекті - захисний клапан
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Drazice |
| Країна виробник | Чехія |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Непрямий |
| Час нагріву води до 50°С | 13 хв |
| Об'єм ємності для води | 87 л |
| Робочий тиск | 6 бар |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Розташування | Вертикальне |
| Підводка | Верхня |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Вага | 55 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Магнієвий анод | Так |
| Термометр | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Кількість змійовиків | 1 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 897 мм |
| Ширина | 520 мм |
| Глибина | 520 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид Теплообмінника | Змійовик |
- Ціна: 23 373 ₴
- Спосіб упаковки: 1 шт. у коробці
