

Бойлер непрямого нагріву Drazice OKC NTR/Z 200
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Водонагрівач непрямого нагріву, у вертикальному виконанні, навісного типу, круглої форми
Електричний ТЕН - відсутній
Матеріал водонагрівача - сталь, з емальованим покриттям, яке захищає від корозії
Керування - механічне
Підведення труб здійснюється знизу для води та з боку для теплообмінника
Обладнаний отвором для рециркуляції
Використання теплоізоляційної піни власного виробництва Thermogen4, товщиною 42мм, забезпечить мінімальні тепловтрати, що дозволить суттєво заощадити на споживанні електроенергії
Захист від пилу та вологи, відповідно до стандарту ІР44, надає можливість встановлення водонагрівача у приміщеннях з підвищеною вологістю, а також безпосередньо біля місць забору води
У комплекті - запобіжний клапан, 2 настінних кріплення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Drazice |
| Країна виробник | Чехія |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Непрямий |
| Потужність номінальна | 24 кВт |
| Час нагріву води до 50°С | 28 хв |
| Об'єм ємності для води | 196 л |
| Робочий тиск | 6 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Підводка | Нижня |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Вага | 84 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Підключення до теплообмінника | зліва |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Магнієвий анод | Так |
| Термометр | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Кількість змійовиків | 1 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1300 мм |
| Ширина | 584 мм |
| Глибина | 584 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид Теплообмінника | Змійовик |
- Ціна: 23 600 ₴
- Спосіб упаковки: 1 шт. у коробці
