

Бойлер непрямого нагріву Drazice OKC NTR/Z 160
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Водонагрівач непрямого нагріву, вертикальної конструкції, навісного типу, круглої форми
Електричний ТЕН - не передбачений
Матеріал водонагрівача - сталь з емальованим антикорозійним покриттям
Управління - механічне
Підключення труб - нижнє для води, бокове для теплообмінника
Обладнаний отвором для рециркуляції
Завдяки використанню теплоізоляційної піни власного виробництва Thermogen4, товщиною 42мм, досягаються мінімальні тепловтрати, що дозволяє суттєво знизити витрати на електроенергію
Захист від пилу та вологи за стандартом ІР44 дає можливість встановлювати водонагрівач у зонах з підвищеною вологістю та безпосередньо поряд із водозабірними точками
У комплект входять - запобіжний клапан, 2 настінних кріплення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Drazice |
| Країна виробник | Чехія |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Непрямий |
| Потужність номінальна | 24 кВт |
| Час нагріву води до 50°С | 22 хв |
| Об'єм ємності для води | 148 л |
| Робочий тиск | 6 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Підводка | Нижня |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Вага | 70 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Підключення до теплообмінника | зліва |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Магнієвий анод | Так |
| Термометр | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Кількість змійовиків | 1 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1255 мм |
| Ширина | 524 мм |
| Глибина | 524 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид Теплообмінника | Змійовик |
- Ціна: 22 350 ₴
