

Бойлер непрямого нагріву Drazice OKC 750 NTR/BP
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Водонагрівач непрямого нагріву, стаціонарний, круглої форми
У бічний фланець можна встановити нагрівальний елемент ТРК 210-12 з перехідним фланцем 225/210
Матеріал водонагрівача - сталь із емальованим антикорозійним покриттям
Керування - відсутнє
Підключення труб - бокове для води, бокове для теплообмінника
Обладнано отвором для рециркуляції
Використання теплоізоляційної піни, виробленої під власним брендом Thermogen4, товщиною 80 мм, забезпечить мінімальний рівень тепловтрат, що дозволить суттєво зекономити на електроенергії
Захист від пилу та вологості відповідно до стандарту ІР44 дає змогу встановлювати водонагрівач в умовах підвищеної вологості та поруч з місцями забору води
Знімна ізоляція входить до комплекту
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Drazice |
| Країна виробник | Чехія |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Непрямий |
| Потужність номінальна | 99 кВт |
| Час нагріву води до 50°С | 24 хв |
| Об'єм ємності для води | 725 л |
| Робочий тиск | 10 бар |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Підводка | Бічна |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Вага | 208 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Підключення до теплообмінника | ліворуч і праворуч |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Магнієвий анод | Так |
| Термометр | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Ні |
| Кількість змійовиків | 1 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 2030 мм |
| Ширина | 910 мм |
| Глибина | 910 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид Теплообмінника | Змійовик |
- Ціна: 128 429 ₴
- Спосіб упаковки: 1 шт. у коробці
