

Бойлер непрямого нагріву Drazice OKC 500 NTRR/HP/SOL
Водонагрівач непрямого типу, стаціонарний, круглої форми
З двома теплообмінниками: верхній, великий, призначений для підключення джерела тепла, теплового насоса або низькотемпературного джерела, і нижній теплообмінник, який є меншим
Є можливість встановлення нагрівального елемента ТРК 150-8/ 2,2кВт
Також доступна установка нагрівального елемента TJ 6/4" в додаткову муфту
Матеріал водонагрівача - сталь, з емальованим антикорозійним покриттям
Керування - відсутнє
Підведення труб - бічне для води, бічне для теплообмінника
Обладнаний отвором для рециркуляції
Використання теплоізоляційної піни власного виробництва Thermogen4, товщиною 50мм, забезпечить мінімальні тепловтрати, що дозволить значно знизити витрати на електроенергію
Захист від пилу та вологості відповідно до стандарту ІР44 дозволяє встановлювати водонагрівач у зонах з високою вологістю, а також поруч з місцями забору води
3 гільзи для датчиків - елемент резервуара
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Drazice |
| Країна виробник | Чехія |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Непрямий |
| Потужність номінальна | 50.58 кВт |
| Час нагріву води до 50°С | 26 хв |
| Об'єм ємності для води | 469 л |
| Робочий тиск | 10 бар |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Підводка | Бічна |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Вага | 233 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Підключення до теплообмінника | ліворуч і праворуч |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Магнієвий анод | Так |
| Термометр | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1914 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Глибина | 700 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид Теплообмінника | Змійовик |
- Ціна: 105 938 ₴
