

Бойлер непрямого нагріву Drazice OKC 500 NTRR/BP
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Водонагрівач непрямого нагріву, стаціонарний, круглої форми
Оснащений двома теплообмінниками
У боковий фланець можливо встановити нагрівальний елемент ТРК 210-12
Також є можливість установки нагрівального елемента TJ 6/4"
Матеріал виготовлення водонагрівача - сталь, з емальованим антикорозійним покриттям
Керування - відсутнє
Підведення труб - бокове для води, бокове для теплообмінника
Обладнаний отвором для рециркуляції
Використання теплоізоляційної піни, власного виробництва Thermogen4, товщиною 50мм, гарантує найнижчі втрати теплоенергії, що дозволяє значно зменшити витрати на електроенергію
Захист від пилу та вологи, по стандарту ІР44, надає можливість встановлення водонагрівача у приміщеннях з підвищеною вологістю, а також поблизу місць забору води
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Drazice |
| Країна виробник | Чехія |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Непрямий |
| Час нагріву води до 50°С | 26 хв |
| Об'єм ємності для води | 433 л |
| Робочий тиск | 10 бар |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Підводка | Бічна |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Вага | 158 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Підключення до теплообмінника | ліворуч і праворуч |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Магнієвий анод | Так |
| Термометр | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Ні |
| Кількість змійовиків | 2 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1924 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Глибина | 700 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид Теплообмінника | Змійовик |
- Ціна: 128 429 ₴
- Спосіб упаковки: 1 шт. у коробці
