

Бойлер непрямого нагріву Drazice OKC 500 NTR/HP
Водонагрівач непрямого нагріву, стаціонарного типу, круглої форми
Теплообмінник з розширеною площею нагрівальної поверхні, призначений для систем з тепловими насосами або іншими джерелами низької температури
Є можливість монтажу нагрівального елемента ТРК 150-8/ 2,2кВт
Також є можливість встановлення нагрівального елемента TJ 6/4" в додаткову муфту
Матеріал водонагрівача - сталь, з емальованим антикорозійним покриттям
Керування - відсутнє
Підведення труб - бокове для води, бокове для теплообмінника
Обладнано отвором для рециркуляції
Використання теплоізоляційної піни, виготовленої власним виробництвом Thermogen4, товщиною 50мм, забезпечить мінімальні тепловтрати, що дасть можливість істотно зекономити на витратах електроенергії
Захист від пилу та вологи, відповідно до стандарту ІР44, дозволяє монтувати водонагрівач у зонах з підвищеною вологістю та безпосередньо біля точок забору води
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Drazice |
| Країна виробник | Чехія |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Непрямий |
| Час нагріву води до 50°С | 24 хв |
| Об'єм ємності для води | 469 л |
| Робочий тиск | 10 бар |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Підводка | Бічна |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Вага | 223 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Підключення до теплообмінника | ліворуч і праворуч |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Магнієвий анод | Так |
| Термометр | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Ні |
| Кількість змійовиків | 1 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1914 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Глибина | 700 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид Теплообмінника | Змійовик |
- Ціна: 112 700 ₴
