

Бойлер непрямого нагріву Drazice OKC 500 NTR/BP
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Водонагрівач непрямого нагріву, стаціонарного типу, круглої форми
У бічний фланець можливо монтувати нагрівальний елемент ТРК 210-12
Також є можливість встановлення нагрівального елемента TJ 6/4"
Матеріал водонагрівача - сталь, з емальованим антикорозійним покриттям
Керування - відсутнє
Підключення труб - бокове для води, бокове для теплообмінника
Оснащений отвором для рециркуляції
Використання теплоізоляційної піни власного виробництва Thermogen4, товщиною 50 мм, забезпечить найнижчі показники теплових втрат, що дозволить значно економити на споживанні електроенергії
Захист від пилу та вологи відповідно до стандарту ІР44, дозволить встановлювати водонагрівач у високовологих приміщеннях та безпосередньо поблизу місця забору води
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Drazice |
| Країна виробник | Чехія |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Непрямий |
| Потужність номінальна | 58 кВт |
| Час нагріву води до 50°С | 26 хв |
| Об'єм ємності для води | 447 л |
| Робочий тиск | 10 бар |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Підводка | Бічна |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Вага | 149 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Підключення до теплообмінника | ліворуч і праворуч |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Магнієвий анод | Так |
| Термометр | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Ні |
| Кількість змійовиків | 1 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1924 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Глибина | 700 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид Теплообмінника | Змійовик |
- Ціна: 58 702 ₴
- Спосіб упаковки: 1 шт. у коробці
