

Бойлер непрямого нагріву Drazice OKC 400 NTR/HP
Водонагрівач непрямого нагрівання, стаціонарного типу, круглої форми
Теплообмінник з розширеною площею нагрівальної поверхні, призначений для систем з тепловим насосом або іншими низькотемпературними джерелами
Можливість установки обігрівального елемента ТРК 150-8/ 2,2кВт
Є опція монтажу нагрівального елемента TJ 6/4" в додаткову муфту
Матеріал водонагрівача - сталь, з емальованим антикорозійним захистом
Керування - відсутнє
Підведення труб - з бокового боку для води та бокового боку для теплообмінника
Оснащений отвором для рециркуляції
Використання теплоізоляційної піни власного виробництва Thermogen4, товщиною 50мм, забезпечить мінімальні теплові втрати, що дозволить значно знижувати витрати на електроенергію
Захист від пилу і вологи за стандартом ІР44 дозволяє встановлювати водонагрівач у зонах з підвищеною вологістю та безпосередньо поблизу водозабірних точок
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Drazice |
| Країна виробник | Чехія |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Непрямий |
| Час нагріву води до 50°С | 26 хв |
| Об'єм ємності для води | 352 л |
| Робочий тиск | 10 бар |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Підводка | Бічна |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Вага | 190 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Підключення до теплообмінника | ліворуч і праворуч |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Магнієвий анод | Так |
| Термометр | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Ні |
| Кількість змійовиків | 1 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1644 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Глибина | 700 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид Теплообмінника | Змійовик |
- Ціна: 79 830 ₴
