

Бойлер непрямого нагріву Drazice OKC 300 NTRR/SOL
Водонагрівач непрямого нагріву, стаціонарного типу, круглої форми
З наявністю двох теплообмінників, оптимізовані поверхні для теплових обмінників, які підходять як для сонячних колекторів, так і для альтернативного джерела
Є можливість монтажу нагрівального елемента TJ 6/4" в додаткову муфту
Конструкція водонагрівача виконана зі сталі, з емальованим антикорозійним покриттям
Управління - відсутнє
Підключення труб - бокове для води, бокове для теплообмінника
Обладнані отвором для рециркуляції
Ці резервуари можна використовувати як основний резервуар для отримання гарячої води, або як резервуар для попереднього нагріву
Застосування теплоізоляційної піни, виготовленої за технологією Thermogen4, товщиною 48 мм, дозволить досягти мінімальних тепловтрат, що суттєво знизить витрати на електроенергію
Захист від пилу та вологи, згідно стандарту ІР44, дозволяє установку водонагрівача в умовах підвищеної вологості та в безпосередній близькості до точок забору води
2 гільзи для датчиків - елемент резервуара
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Drazice |
| Країна виробник | Чехія |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Непрямий |
| Потужність номінальна | 19.29 кВт |
| Час нагріву води до 50°С | 25.33 хв |
| Об'єм ємності для води | 275 л |
| Робочий тиск | 10 бар |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Підводка | Бічна |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Вага | 111 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Підключення до теплообмінника | ліворуч і праворуч |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Магнієвий анод | Так |
| Термометр | Так |
| Кількість змійовиків | 2 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1791 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид Теплообмінника | Змійовик |
- Ціна: 49 735 ₴
