

Бойлер непрямого нагріву Drazice OKC 300 NTRR/BP
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Водонагрівач непрямого типу, стаціонарний, круглої форми
Оснащений двома теплообмінниками
У бічний фланець можна встановити нагрівальний елемент ТРК 168-8/ 2,2кВт
Також є можливість установки нагрівального елемента TJ 6/4"
Матеріал водонагрівача — сталь, з емальованим антикорозійним покриттям
Керування — відсутнє
Підключення труб — бокове для води, бокове для теплообмінника
Обладнано отвором для рециркуляції
Використання теплоізоляційної піни власного виробництва Thermogen4, товщиною 42мм, забезпечить мінімальні втрати тепла, що дозволить істотно зекономити на витратах електроенергії
Захист від пилу та вологи, відповідно до стандарту ІП44, дає змогу встановлювати водонагрівач у зонах з підвищеною вологістю та безпосередньо поруч із місцями забору води
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Drazice |
| Країна виробник | Чехія |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Непрямий |
| Потужність номінальна | 24.35 кВт |
| Час нагріву води до 50°С | 24.35 хв |
| Об'єм ємності для води | 285 л |
| Робочий тиск | 10 бар |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Підводка | Бічна |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Вага | 126 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Підключення до теплообмінника | ліворуч і праворуч |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Магнієвий анод | Так |
| Термометр | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Ні |
| Кількість змійовиків | 2 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1558 мм |
| Ширина | 670 мм |
| Глибина | 670 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид Теплообмінника | Змійовик |
- Ціна: 48 265 ₴
