

Бойлер непрямого нагріву Drazice OKC 300 NTR/HP
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Водонагрівач непрямого типу, стаціонарного виконання, круглої форми
Теплообмінник з підвищеною площею нагрівальної поверхні, призначений для систем з тепловими насосами або іншими низькотемпературними джерелами
Можливість монтажу нагрівального елемента ТРК 150-8/ 2,2 кВт
Є опція для встановлення нагрівального елемента TJ 6/4" в додаткову муфту
Матеріал водонагрівача - сталь, з емальованим антикорозійним покриттям
Керування - відсутнє
Підведення труб - бічне для води, бічне для теплообмінника
Обладнаний отвором для рециркуляції
Використання теплоізоляційної піни власного виробництва Thermogen4, товщиною 60 мм, забезпечить мінімальні показники теплових втрат, що дозволить суттєво заощадити на споживанні електроенергії
Захист від пилу та вологи, відповідно до стандарту ІР44, дозволяє встановлювати водонагрівач у приміщеннях з підвищеною вологістю та безпосередньо біля точок забору води
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Drazice |
| Країна виробник | Чехія |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Непрямий |
| Час нагріву води до 50°С | 32 хв |
| Об'єм ємності для води | 286 л |
| Робочий тиск | 10 бар |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Підводка | Бічна |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Вага | 133 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Підключення до теплообмінника | ліворуч і праворуч |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Магнієвий анод | Так |
| Термометр | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Ні |
| Кількість змійовиків | 1 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1558 мм |
| Ширина | 670 мм |
| Глибина | 670 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид Теплообмінника | Змійовик |
- Ціна: 52 822 ₴
- Спосіб упаковки: 1 шт. у коробці
