

Бойлер непрямого нагріву Drazice OKC 300 NTR/BP
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Водонагрівач непрямого нагріву, стаціонарний, круглої форми
У боковий фланець можна встановити нагрівальний елемент ТРК 210-12
Також є можливість монтажу нагрівального елемента TJ 6/4"
Матеріал водонагрівача - сталь, з емальованим антикорозійним покриттям
Керування - відсутнє
Підведення труб - бокове для води, бокове для теплообмінника
Є отвір для рециркуляції
Використання теплоізоляційної піни власного виробництва Thermogen4, товщиною 60мм, забезпечить мінімальні тепловтрати, що дозволить суттєво зменшити витрати на електроенергію
Захист від пилу та вологи, за стандартом ІП44, дозволяє встановлювати водонагрівач у зонах з підвищеною вологістю та безпосередньо поруч з місцями забору води
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Drazice |
| Країна виробник | Чехія |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Непрямий |
| Потужність номінальна | 35 кВт |
| Час нагріву води до 50°С | 30 хв |
| Об'єм ємності для води | 296 л |
| Робочий тиск | 10 бар |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Підводка | Бічна |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Вага | 108 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Підключення до теплообмінника | ліворуч і праворуч |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Магнієвий анод | Так |
| Термометр | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Кількість змійовиків | 1 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1558 мм |
| Ширина | 670 мм |
| Глибина | 670 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид Теплообмінника | Змійовик |
- Ціна: 42 336 ₴
