

Бойлер непрямого нагріву Drazice OKC 250 NTRR/SOL
Водонагрівач непрямого нагріву, стаціонарний, круглої форми
Оснащений двома теплообмінниками, з оптимізованими поверхнями, що підходять як для сонячних колекторів, так і для другого джерела
Можливе встановлення нагрівального елемента TJ 6/4" в додаткову муфту
Матеріал водонагрівача - сталь, має емальоване антикорозійне покриття
Керування - відсутнє
Підключення труб - бокове для води, бокове для теплообмінника
Обладнано отвором для рециркуляції
Резервуари можна використовувати як основний резервуар для отримання гарячої води, або як резервуар для попереднього нагріву
Використання теплоізоляційної піни, виробництва Thermogen4, товщиною 42мм, забезпечить мінімальні тепловтрати, що дозволить значно заощаджувати на споживанні електроенергії
Захист від пилу та вологи, відповідно до стандарту ІР44, дозволяє встановлення водонагрівача в умовах підвищеної вологості і безпосередньо поруч із місцями забору води
2 гільзи для датчиків - складова резервуара
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Drazice |
| Країна виробник | Чехія |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Непрямий |
| Потужність номінальна | 19.24 кВт |
| Час нагріву води до 50°С | 26.33 хв |
| Об'єм ємності для води | 242 л |
| Робочий тиск | 10 бар |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Підводка | Бічна |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Вага | 109 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Підключення до теплообмінника | ліворуч і праворуч |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Магнієвий анод | Так |
| Термометр | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Кількість змійовиків | 2 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1557 мм |
| Ширина | 584 мм |
| Глибина | 584 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид Теплообмінника | Змійовик |
- Ціна: 50 470 ₴
