

Бойлер непрямого нагріву Drazice OKC 250 NTR/BP
Водонагрівач непрямого нагрівання, стаціонарний, круглої форми
У бічний фланець можна встановити обігрівач ТРК 168-8/ 2,2кВт
Також є можливість підключення нагрівального елемента TJ 6/4"
Матеріал конструкції водонагрівача - сталь, з емальованим антикорозійним покриттям
Керування - відсутнє
Підключення труб - бокове для води, бокове для теплообмінника
Обладнаний отвором для рециркуляції
Використання теплоізоляційної піни, виробленої під брендом Thermogen4, товщиною 42мм, забезпечує мінімальні тепловтрати, що дозволить значно знизити витрати на електроенергію
Захист від пилу та вологи за стандартом ІР44 дає можливість встановлювати водонагрівач у приміщеннях з підвищеною вологістю та безпосередньо біля місць забору води
У комплекті - запобіжний клапан
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Drazice |
| Країна виробник | Чехія |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Непрямий |
| Потужність номінальна | 32 кВт |
| Час нагріву води до 50°С | 26 хв |
| Об'єм ємності для води | 234 л |
| Робочий тиск | 6 бар |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Підводка | Бічна |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Вага | 94 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Підключення до теплообмінника | ліворуч і праворуч |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Магнієвий анод | Так |
| Термометр | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Кількість змійовиків | 1 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1537 мм |
| Ширина | 584 мм |
| Глибина | 584 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид Теплообмінника | Змійовик |
- Ціна: 34 730 ₴
