

Бойлер непрямого нагріву Drazice OKC 200 NTRR/SOL
Водонагрівач непрямого нагрівання, стаціонарного типу, круглої форми
Обладнаний двома теплообмінниками, з оптимізованими поверхнями для роботи як з сонячними колекторами, так і з другим джерелом тепла
Існує можливість установки нагрівального елемента TJ 6/4" в додаткову муфту
Матеріал водонагрівача - сталь, з емальованим антикорозійним покриттям
Керування - відсутнє
Підключення труб - бокове для води, бокове для теплообмінника
Обладнано отвором для рециркуляції
Резервуари можуть використовуватися як основний резервуар для гарячої води або як резервуар для попереднього нагріву
Використання теплоізоляційної піни власного виробництва Thermogen4 товщиною 42 мм забезпечить мінімальні тепловтрати, що дозволить значно зекономити електроенергію
Захист від пилу та вологи за стандартом ІР44 дозволяє встановлювати водонагрівач у зонах з підвищеною вологістю та безпосередньо біля місць забору води
2 гільзи для датчиків - складова частина резервуара
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Drazice |
| Країна виробник | Чехія |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Непрямий |
| Потужність номінальна | 19.19 кВт |
| Час нагріву води до 50°С | 23.34 хв |
| Об'єм ємності для води | 200 л |
| Робочий тиск | 10 бар |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Підводка | Бічна |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Вага | 104 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Підключення до теплообмінника | ліворуч і праворуч |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Магнієвий анод | Так |
| Термометр | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Кількість змійовиків | 2 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1382 мм |
| Ширина | 584 мм |
| Глибина | 584 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид Теплообмінника | Змійовик |
- Ціна: 40 180 ₴
