

Бойлер непрямого нагріву Drazice OKC 200 NTRR/BP
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Водонагрівач непрямого нагріву, стаціонарного типу, круглої форми
З двома теплообмінниками
У боковий фланець можливо встановити нагрівальний елемент ТРК 168-8/ 2,2кВт
Існує можливість установки нагрівального елемента TJ 6/4"
Матеріал водонагрівача - сталь, з емальованим антикорозійним покриттям
Управління - відсутнє
Підключення труб - бокове для води, бокове для теплообмінника
Укомплектований отвором для рециркуляції
Використання теплоізоляційної піни власного виробництва Thermogen4, товщиною 42 мм, дозволить досягти найнижчих показників тепловтрат, що сприятиме значній економії електроенергії
Захист від пилу та вологи, за стандартом ІР44, дозволяє розміщувати водонагрівач у зонах з підвищеною вологістю та безпосередньо поруч із місцями забору води
В комплекті - запобіжний клапан
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Drazice |
| Країна виробник | Чехія |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Непрямий |
| Потужність номінальна | 24.24 кВт |
| Час нагріву води до 50°С | 14.14 хв |
| Об'єм ємності для води | 200 л |
| Робочий тиск | 6 бар |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Підводка | Бічна |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Вага | 103 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Підключення до теплообмінника | ліворуч і праворуч |
| Стан | Новий |
| Витрата ЗВГ | 2 літр/хв |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Магнієвий анод | Так |
| Термометр | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Кількість змійовиків | 2 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1355 мм |
| Ширина | 584 мм |
| Глибина | 584 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид Теплообмінника | Змійовик |
- Ціна: 36 652 ₴
- Спосіб упаковки: 1 шт. у коробці
