

Бойлер непрямого нагріву Drazice OKC 200 NTR/BP
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Водонагрівач непрямого типу, стаціонарний, круглої форми
У бічний фланець можливо встановити нагрівальний елемент ТРК 168-8/ 2,2кВт
Передбачена установка нагрівального елемента TJ 6/4"
Матеріал водонагрівача - сталь, з емальованим антикорозійним покриттям
Керування - відсутнє
Підключення труб - бокове для води, бокове для теплообмінника
Оснащено отвором для рециркуляції
Використання теплоізоляційної піни, виготовленої під брендом Thermogen4, товщиною 42мм, забезпечить найнижчі показники теплових втрат, що дозволить суттєво зменшити витрати на електроенергію
Захист від пилу та вологи відповідно до стандарту ІР44, дозволяє установку водонагрівача в умовах підвищеної вологості та безпосередньо біля точок водозабору
У комплект входить - запобіжний клапан
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Drazice |
| Країна виробник | Чехія |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Непрямий |
| Потужність номінальна | 32 кВт |
| Час нагріву води до 50°С | 23 хв |
| Об'єм ємності для води | 208 л |
| Робочий тиск | 6 бар |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Підводка | Бічна |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Вага | 92 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Підключення до теплообмінника | ліворуч і праворуч |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Магнієвий анод | Так |
| Термометр | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1355 мм |
| Ширина | 584 мм |
| Глибина | 584 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид Теплообмінника | Змійовик |
- Ціна: 31 850 ₴
