

Бойлер непрямого нагріву Drazice OKC 160 NTR/HV
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Водонагрівач непрямого нагріву, вертикальний, стаціонарного типу, круглої форми
Електричний ТЕН - відсутній
Матеріал водонагрівача - сталь, з емальованим антикорозійним покриттям
Управління - механічне
Підведення труб - зверху, для теплообмінника та води
Оснащений отвором для рециркуляції, вихід розташовано зверху
Призначений для монтажу під навісними котлами
Використання теплоізоляційної піни, виробництва Thermogen4, товщиною 42мм, забезпечить мінімальні показники теплових втрат, що дозволить значно знизити витрати на електроенергію
Захист від пилу та вологості, відповідно до стандарту ІР42, дозволяє встановлювати водонагрівач у зонах з підвищеною вологістю та безпосередньо поряд з місцями забору води
В комплект входить - запобіжний клапан
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Drazice |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 77 кг |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Час нагріву води до 50°С | 16 хв |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Потужність номінальна | 32 кВт |
| Об'єм ємності для води | 144 л |
| Підводка | Верхня |
| Підключення до теплообмінника | ліворуч і праворуч |
| Робочий тиск | 6 бар |
| Розташування | Вертикальне |
| Стан | Новий |
| Спосіб нагріву | Непрямий |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1090 мм |
| Глибина | 584 мм |
| Ширина | 584 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Кількість змійовиків | 1 |
| Магнієвий анод | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Термометр | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид Теплообмінника | Змійовик |
- Ціна: 31 850 ₴
