

Бойлер непрямого нагріву Drazice OKC 160 NTR/BP
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Водонагрівач непрямого нагріву, стаціонарного типу, круглої форми
У боковий фланець передбачена можливість встановлення нагрівального елемента ТРК 168-8/2,2кВт
Матеріал виготовлення водонагрівача - сталь, з емальованим антикорозійним покриттям
Керування - відсутнє
Підведення труб - бокове для води, бокове для теплообмінника
Оснащений отвором для рециркуляції
Використання теплоізоляційної піни, виробництва Thermogen4, завтовшки 42мм, забезпечить мінімальні тепловтрати, що допоможе значно знизити витрати на електроенергію
Захист від пилу та вологи, за стандартом ІР44, дозволяє установку водонагрівача у приміщеннях з підвищеною вологістю, а також безпосередньо поблизу місць забору води
У комплект входить - запобіжний клапан
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Drazice |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 76 кг |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Час нагріву води до 50°С | 16 хв |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Потужність номінальна | 32 кВт |
| Об'єм ємності для води | 148 л |
| Підводка | Бічна |
| Підключення до теплообмінника | ліворуч і праворуч |
| Робочий тиск | 6 бар |
| Розташування | Вертикальне |
| Стан | Новий |
| Спосіб нагріву | Непрямий |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1045 мм |
| Глибина | 584 мм |
| Ширина | 584 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Кількість змійовиків | 1 |
| Магнієвий анод | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Термометр | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид Теплообмінника | Змійовик |
- Ціна: 39 984 ₴
