

Бойлер непрямого нагріву Drazice OKC 160 NTR
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Водонагрівач непрямого типу, вертикальний, стаціонарний, круглої форми
Електричний ТЕН - відсутній
Матеріал виготовлення водонагрівача - сталь, з емальованим антикорозійним покриттям
Керування - механічне
Підводка труб - верхня для води, бокова для теплообмінника
Оснащений отвором для рециркуляції
Використання теплоізоляційної піни, розробленої компанією Thermogen4, товщиною 42мм, забезпечить мінімальні втрати тепла, що допоможе суттєво заощадити на споживанні електроенергії
Захист від пилу та вологи за стандартом ІР42 дозволить встановлювати водонагрівач у приміщеннях з підвищеною вологістю та безпосередньо біля точок водозабору
У комплект входить - запобіжний клапан
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Drazice |
| Країна виробник | Чехія |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Непрямий |
| Потужність номінальна | 32 кВт |
| Час нагріву води до 50°С | 16 хв |
| Об'єм ємності для води | 148 л |
| Робочий тиск | 6 бар |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Підводка | Бічна |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Вага | 73 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Підключення до теплообмінника | ліворуч і праворуч |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Магнієвий анод | Так |
| Термометр | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Кількість змійовиків | 1 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1255 мм |
| Ширина | 524 мм |
| Глибина | 524 мм |
- Ціна: 26 803 ₴
