

Бойлер непрямого нагріву Drazice OKC 125 NTR
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Водонагрівач непрямого нагрівання, у вертикальному положенні, стаціонарного типу, круглої форми
Електричний ТЕН - відсутній
Матеріал конструкції водонагрівача - сталь з емальованим антикорозійним покриттям
Керування - механічне
Підведення труб - верхнє для води, бокове для теплообмінника
Оснащений отвором для рециркуляції
Використання теплоізоляційної піни, власного виробництва Thermogen4, товщиною 42 мм, забезпечить мінімальні тепловтрати, що допоможе суттєво заощадити на витратах електроенергії
Захист від пилу і вологості, згідно стандарту ІР42, дозволяє встановлювати водонагрівач у приміщеннях з підвищеною вологістю та безпосередньо біля точок забору води
У комплект входить - запобіжний клапан
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Drazice |
| Країна виробник | Чехія |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Непрямий |
| Потужність номінальна | 32 кВт |
| Час нагріву води до 50°С | 12 хв |
| Об'єм ємності для води | 113 л |
| Робочий тиск | 6 бар |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Підводка | Бічна |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Вага | 66 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Підключення до теплообмінника | ліворуч і праворуч |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Магнієвий анод | Так |
| Термометр | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Кількість змійовиків | 1 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1067 мм |
| Ширина | 524 мм |
| Глибина | 524 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид Теплообмінника | Змійовик |
- Ціна: 25 480 ₴
- Спосіб упаковки: 1 шт. у коробці
