

Бойлер непрямого нагріву Drazice OKC 1000 NTR/HP
Водонагрівач непрямого типу, стаціонарний, круглої форми
Теплообмінник з розширеною площею нагріву, призначений для систем з тепловими насосами або іншими низькотемпературними джерелами
Є можливість монтажу нагрівального елемента TJ 6/4" у додаткову муфту
Матеріал водонагрівача - сталь, з емальованим антикорозійним покриттям
Керування - відсутнє
Підведення труб - бокове для води, бокове для теплообмінника
Обладнаний отвором для циркуляції
Використання теплоізоляційної піни власного виробництва Thermogen4, товщиною 80мм, забезпечить мінімальні значення теплових втрат, що дозволить значно заощадити на споживанні електроенергії
Захист від пилу та вологи за стандартом ІР44 дозволяє встановлювати водонагрівач у приміщеннях з високою вологістю та безпосередньо поруч із точками забору води
Знімна ізоляція входить до комплекту
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Drazice |
| Країна виробник | Чехія |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Непрямий |
| Час нагріву води до 50°С | 16 хв |
| Об'єм ємності для води | 930 л |
| Робочий тиск | 10 бар |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Підводка | Бічна |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Вага | 324 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Підключення до теплообмінника | ліворуч і праворуч |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Магнієвий анод | Так |
| Термометр | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Ні |
| Кількість змійовиків | 1 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 2053 мм |
| Ширина | 1010 мм |
| Глибина | 1010 мм |
- Ціна: 181 447 ₴
- Спосіб упаковки: 1 шт. у комплекті
