

Бойлер непрямого нагріву Drazice OKC 1000 NTR/BP
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Водонагрівач непрямого типу, стаціонарного виконання, круглої форми
У бічний фланець можна встановити нагрівальний елемент ТРК 210-12, разом із перехідним фланцем 225/210
Матеріал конструкції водонагрівача - сталь, з емальованим антикорозійним покриттям
Керування - відсутнє
Підключення труб - бокове для води, бокове для теплообмінника
Оснащений отвором для рециркуляції
Використання теплоізоляційної піни, виробництва Thermogen4, товщиною 80мм, гарантує найнижчі показники теплових втрат, що дозволить суттєво зекономити на електроенергії
Захист від пилу та вологи, за стандартом ІР44, забезпечує можливість установки водонагрівача в умовах підвищеної вологості та безпосередньо біля точок забору води
Знімна ізоляція входить до складу комплектації
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Drazice |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 260 кг |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Час нагріву води до 50°С | 26 хв |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Потужність номінальна | 110 кВт |
| Об'єм ємності для води | 945 л |
| Підводка | Бічна |
| Підключення до теплообмінника | ліворуч і праворуч |
| Робочий тиск | 10 бар |
| Розташування | Вертикальне |
| Стан | Новий |
| Спосіб нагріву | Непрямий |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 2050 мм |
| Глибина | 1010 мм |
| Ширина | 1010 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Кількість змійовиків | 1 |
| Магнієвий анод | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Ні |
| Термометр | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид Теплообмінника | Змійовик |
- Ціна: 153 860 ₴
