

Бойлер непрямого нагріву Drazice OKC 100 NTR/HV
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Водонагрівач непрямого нагріву, вертикальної конструкції, стаціонарний, циліндричний
Електричний ТЕН - відсутній
Матеріал виготовлення водонагрівача - сталь із емальованим антикорозійним покриттям
Керування - механічне
Підведення труб - верхнє, для теплообмінника та води
Обладнаний отвором для рециркуляції, вихід знаходиться зверху
Ідеально підходить для монтажу під навісними котлами
Використання теплоізоляційної піни власного виробництва Thermogen4, товщиною 42мм, забезпечить мінімальні показники тепловтрат, що дозволить значно заощадити на витраті електричної енергії
Захист від пилу та вологи, згідно зі стандартом ІР42, дозволяє встановлювати водонагрівач у приміщеннях з підвищеною вологістю та безпосередньо поряд з місцями забору води
У комплекті - запобіжний клапан
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Drazice |
| Країна виробник | Чехія |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Непрямий |
| Час нагріву води до 50°С | 13 хв |
| Об'єм ємності для води | 87 л |
| Робочий тиск | 6 бар |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Підводка | Верхня |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Вага | 53 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Підключення до теплообмінника | праворуч |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Магнієвий анод | Так |
| Термометр | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Кількість змійовиків | 1 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 902 мм |
| Ширина | 524 мм |
| Глибина | 524 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип установки | Відсутній |
| Додаткові характеристики | 1 |
| Матеріал бака | 53 |
| Вид Теплообмінника | Змійовик |
- Ціна: 23 569 ₴
- Спосіб упаковки: 1 шт. у коробці
