

Бойлер електричний Drazice TO 5 IN
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електричний водонагрівач, навісного типу, прямокутної форми, встановлюється під місцем водозабору
З інтегрованим "мокрим" теном потужністю 2000Вт
Матеріал корпусу водонагрівача - сталь, з емальованим антикорозійним покриттям
Система керування - механічна
Підведення труб - верхнє 1/2"
Завдяки використанню теплоізоляційної піни, виготовленої власним виробництвом Thermogen4, досягаються найнижчі показники тепловтрат, що дозволяє суттєво економити на споживанні електроенергії
Захист від вологи та пилу, відповідно до стандарту ІР24, забезпечить можливість установки водонагрівача в умовах підвищеної вологості та безпосередньо біля місць водозабору
У комплект входять анкери для монтажу та запобіжний клапан
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Drazice |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 6.8 кг |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP24 |
| Потужність номінальна | 1.5 кВт |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Об'єм ємності для води | 5 л |
| Підводка | Верхня |
| Розташування | Вертикальне |
| Стан | Новий |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип водонагрівача | Проточно-накопичувальний |
| Форма водонагрівача | Компактний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 375 мм |
| Глибина | 265 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Електронне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час нагріву | 11 |
| Тип установки | Вертикальна |
| Форма | Прямокутна |
| Об'єм | 5 л |
| Встановлення | Настінний |
| Матеріал бака | Сталевий із покриттям |
| Тип нагрівального елемента | Відкритий "мокрий" (безпосередньо контактує з водою) |
- Ціна: 8 183 ₴
- Спосіб упаковки: 1 шт. у коробці
